Панагщрище - хотел „Каменград”

  • 1 293
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 324
Та така......, успях да намеря свободни места там за нашата бая голяма група Wink
Обаче нещо ме тревожи.
Търсих снимки и информация из нета за този хотел, ама не успях да преценя готин ли или не.

Ако някой е ходил, моля да сподели.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
Не съм ходила, но знам кой е хотелът- ужасен е. Честно казано съм се чудила как още съществува. Това е стар соц. хотел в центъра на града и прилича на огромна хижа. Май само ученици ходят на екскурзия. Иначе не мога да се сетя сега, но намерих снимки в нета, на които изглеждаше много добре, обаче като се светнах кой е #Crazy

# 2
  • Мнения: 1 320
Аз съм ходила в този хотел в далечната 96-та година. Тогава беше чисто нов и беше много хубав, на мен лично много ми хареса. Даже точно на нова година бяхме там и беше незабравимо. Самата вечеря беше в някакъв ресторант срещу хотела /не помня вече защо точно така/, но имаше жива музика и беше много забавно. Сега, обаче, гледам е с две здезди, което не ми вдъхва никакво доверие. Когато аз бях там, хотелът беше със зелен мрамор вътре, имаше пиано, беше много добре, наистина. Но преди 10 години, все пак.

# 3
  • София
  • Мнения: 700
Аз съм от Панагюрище и честно казано доста са го позанемарили. За стаите нищо не мога да ти кажа, но ресторанта определено доста е паднал от нивото си преди 5-6 години. А каква е офертата за там, че ми е любопитно?

# 4
  • Мнения: 4 324
Ми тя именно цената ме накара да се поразровя WinkМного малко са паричките и това ме смути.
За 2 ощувки, плюс закуски и вечри (едната празнична Wink ) 120лв. на човек Wink Какво да очакваш .....

Не резервирах хотела, търсенето продължава  Sad

# 5
  • София
  • Мнения: 700
Ами да, евтино и свободно по това време - намирисва на гнило.
Успех в търсенето! Wink

# 6
  • Мнения: 2 237
Виждам че темата е от отдавна,но ще се включа.Аз също съм от Панагюрище.За последно бях в хотела на сватбата ни,там спахме.Наистина са го занемарили малко,но пък в общи линии не е лош.Ако някой ден решиш да идваш в Панагюрище,хич не търси хотел,у нас има достатъчно свободно място !  bouquet

http://www.visit.bg/staedte/photel.php?hotid=703

аз това намерих за хотела.....

Общи условия

Активация на акаунт