Кой мобилен телефон?

  • 692
  • 12
  •   1
Отговори

Анкета

Кой телефон е за предпочитане?

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 07 дек 2006, 15:33

  • Мнения: 1 004
Ами това е  Embarassed
Гледала съм ги в 2be.bg
Там ги има всичките с характеристики.
Ако някой е ползвал някой от тези телефони, да сподели моля  Hug

# 1
  • Мнения: 14 133
Nokia  Peace
Не съм видяла точно този модел, но си падам по марката. Много здрави машинки са!!! Peace

# 2
  • Мнения: 5 468
Не съм го ползвала, но са ми казвали, че от Нокиата по-хубав и здрав модел нямало.

# 3
  • Мнения: 1 666
В момента единият от телефоните ми е SonyEricsson K310i. Страшен е! Много му се кефя! За тия пари е бъкан с екстри и е 3G.

# 4
  • Мнения: 2 700
Не съм компетентна в марките и характеристиките. Имам Сони Ериксон k300 i /вероятно старата версия на твоя модел или поне фасадно изглеждат почти еднакви/ и нямам абсолютно никакви оплаквания от него.

# 5
  • Мнения: 2 386
Panasonic VS3! Peace
Невероятен е, с най-качествения дисплей на пазара въобще, с 16 милиона цвята..много здрав и с много добри функции.

# 6
В момента единият от телефоните ми е SonyEricsson K310i. Страшен е! Много му се кефя! За тия пари е бъкан с екстри и е 3G.

Кой те излъга, че е 3G телефона?

# 7
  • Мнения: 1 058
Гласувам за Нокия ,защото ми е любимия телефон.

# 8
  • Мнения: 5 468
Panasonic VS3! Peace
Невероятен е, с най-качествения дисплей на пазара въобще, с 16 милиона цвята..много здрав и с много добри функции.
Моят е такъв, но не се чува хубаво от него newsm78.
И MMS-и не мога да изпращам, що ли? Ако ми кажеш, ти как го правиш, ще съм ти много благодарна. След всеки опит за изпращане ми пише: Неуспешна връзка!

# 9
  • Мнения: 7 186
Ето този, ако не държиш на камерата. Аз си го взех наскоро, много е як.

http://www.2be.bg/mobile.php?open=156&class=8

# 10
# 11
# 12
  • Мнения: 2 386
Panasonic VS3! Peace
Невероятен е, с най-качествения дисплей на пазара въобще, с 16 милиона цвята..много здрав и с много добри функции.
Моят е такъв, но не се чува хубаво от него newsm78.
И MMS-и не мога да изпращам, що ли? Ако ми кажеш, ти как го правиш, ще съм ти много благодарна. След всеки опит за изпращане ми пише: Неуспешна връзка!

Аз чувам идеално с него.За сравнение-Нокиата ми пращеше,а Ериксона нямаше обхват на 17 етаж  Joy hahaha

Относно MMS- обаждаш се на *88 и молиш да ти активират услугата.Те ти пращат един смс и ти казват паролата.Изключваш си телефона,включваш го пак,набираш паролата,изпращаш първия ММS до себе си/  Shockedсериозно/ и си готова.   bouquet

А телефонът наистина си струва.Като бях с разширени зеници го изпуснах 6 пъти за няколко часа,даже го настъпах за по-сигурно  hahaha..и нищо му няма!

Общи условия

Активация на акаунт