Коледните пакети на Егмонт?

  • 2 001
  • 23
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 5 497
Искам да питам някой купувал ли е от тях. Видях два варианта от 2,99 и от 4,99. Чудя се струват ли си или да отида и направо да купя разни книжки по мой избор.
Така че, ако някой вече е купувал и го е отворил, много моля да каже какво има вътре.  bouquet

# 1
  • Мнения: 511
ами не са чак толкова много пари така че купи си аз ако видя в пловдив бех купила

# 2
  • Варна
  • Мнения: 5 497
Не ме притеснява цената, а това какво има вътре. Да не се окажат някакви глупави книжки.

# 3
  • В офиса
  • Мнения: 3 995
Глупави сааааа. Не купувай!

В един пакет са се помъчили да съберат книжки за всяка 'възраст, пол и заньятие'.
Откровени боклуци. В този, който аз взех (за 5 лв) имаше:
- бебешка книжка с твърди корици (някойси строител);
- книжка със стикери за Хари Потър
- книжка със задачки тип предучилищна, начална училищна и стикери с покемоните;
- 'раничка' Барби (имаше я в един от броевете на Барби като подарък - торбичка от плат с пристягаща връзка отгоре)

# 4
  • Варна
  • Мнения: 5 497
Глупави сааааа. Не купувай!
Ако не си правиш майтап с мен, май ще се въздържа и ще купя няколко по мой избор.

# 5
  • В офиса
  • Мнения: 3 995
Глупави сааааа. Не купувай!
Ако не си правиш майтап с мен, май ще се въздържа и ще купя няколко по мой избор.

Редактирах се горе защо.
Просто съм толкова ядосана на собствената си глупост, че ги купих, че исках светкавично да ти напиша да не хукнеш Simple Smile
Има една полза Simple Smile Ще използвам пакета с надписа 'Коледни изненади'. В него сложих картинки за оцветяване с коледни мотиви за всеки ден до коледа. Ще сложа и по-големите подаръци за адвент календара, който ще правя днес.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 5 497
Благодаря.
Я кажи какъв календар ще правиш. Аз малко съм с две леви, но чмного уважавам хората, които умеят да създават красиви неща.
А за книжки за сега съм се спряла на една на Пан с коледни стихчета от моето детство, Коледният подарък на Франклин и ще видим до Коледа ще ги събера поне 5-6.
Много лъскаво ми се видя, ама все пак реших първо да питам.

# 7
  • Мнения: 82
и аз имах глупостта да го купя, наистина не си струва и са пълни боклуци, само от вън изглежда примамливо.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
И аз купих синия пакет книжките са Кукумявката Жули с много хубави картинки е, една картонена за багер, и книжка за оцветяване и стикери  с Покемони. Подаръка е една торбичка с връзка, но е много грозна Sad.

# 9
  • В офиса
  • Мнения: 3 995
Цитат
Я кажи какъв календар ще правиш.
Деспи, много е прост календара, но много ефектен. Това е моделът, който мин. година даде Ина



Подаръците са мушнати в рола от тоалетна хартия, които после се обвиват като бонбони. Фасулска работа.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 5 497
Видях ги тези пакетчета и идеята много ми хареса, дори си бях събрала рула, ама въпреки че обясних няколко пъти, че ми трябват и да не ги пипа съпруга ми разчистил. Sick
Така че май ще има само по едно или две такива неща у дома.

# 11
  • Мнения: 364
и според мен не си заслужават - на нас ни подариха пакет от 3 лв. и само една от книжките си заслужава и е подходяща за 3 годишно дете - приказки за някакви животни, бебешка книжка + судоку за деца...подаръкът е маска на скелет  Sick

# 12
  • Мнения: 1 640
 CloseКупих пакет от 3 лв.-книжка за 1 мишле голям формат/не ми хареса историята за него/,стикери за Покемони,картонена за извозването на пясък/глупост!/ и !!!-коронка на принцеса/кичозна,ама я носим/!РАЗОЧАРОВАНИЕ ПЪЛНО!НЕПРОДАДЕНИТЕ СИ КНИГИ ПРОБУТВАТ И ТО ПРЕДИ КОЛеДА! СРАМ! Twisted Evil

# 13
  • Мнения: 1 114
Аз съм направо бясна на Егмонт.  Close подведена от надписите по плика си помислих, че може би  в него има някакви книжки за Коледа.
Вчера дори щях да пускам тема...толкова бях възмутена.
Купих пакета от 5 лв. и вътре открих :
- Книжка със стикери за Хари Потър
- Книжка с твърди корици за някакви багери  /за 3-4 годишни/
- Книжка за покемони /за деца в 1-2 клас/
-  абсолютно кичозна розова торбичка от тюл с цвете /за подарък, дължина около 15 см/

Не си давайте парите напразно.
Деспина, много добре си решила да купиш отделни книжки. Тази за Франклин и коледния подарък например  е чудесна.
  Ще използвам пакета с надписа 'Коледни изненади'. В него сложих картинки за оцветяване с коледни мотиви за всеки ден до коледа. 
Тинкърбел, от кой сайт са тези картинки за оцветяване?

# 14
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
  bouquetДобре,че сте пуснали тази тема Hugбях решила  Sick да вземам от тия пакети за Коледа!

Общи условия

Активация на акаунт