Отговори
Доц. Марин Минков - отличен детски хирург-уролог, невероятен човек, автор на книги и учебници е в критично за живота състояние след кръвоизлив в мозъка на 43 години.
Спасил е хиляди детски животи и е утешил хиляди майчини сърца.
Той правеше чудеса. Да се помолим за едно чудо и за него.


Всеприсъствующий и Всеблаги Боже,
да дойде Твоето изцеление при Марин Минков,
за слава на Името Ти.
Ти Си, Който винаги можеш да изцеляваш и Твоето изцеление е здраве за душата и тялото.
Възвърни задружното действие между ума и душата, между душата и тялото.
Обърни източника на сърцето за добро и силите на тялото за работа полезна.
Нека Марин Минков, който страда, да приеме Твоята милост, за да можем ние всички да се радваме в присъствието на Твоята Любов, Благост и Сила!
      Господи, помогни му в този тежък час да се освободи от болестта, за да Ти служи с радост.
Амин.


# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
От 2 дена се молим, а това е 3-та такава тема.

# 2
  • Мнения: 226
Момичета ,вярно ли е това което чета .Толкова съм разтревожена.Доцент Марин Минков оперира сина ми от ходронефроза.
Молим се за него цялото семеиство с цялата си душа .Ще отида да запаля една свещичка и да се помоля да се възстанови.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 237
Не го познавам, но дано да се оправи скоро !!!! Децата ни имат нужда от добри лекари !!! Praynig

# 4
  • София
  • Мнения: 676
  Много лоша новина. Тази година оперира синът ни и сме доволна от него. Нека Бог му помогне да оздравее и да може практикува  baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 5
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
В тези две теми говорим и се молим за доцента.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=145524.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=131011.280

За съжаление всичко писано е вярно. Надеждата за чудо е много, много малко колкото и да се молим.
Аз много бих искала да се случи това чудо, но доцента е с мозъчна смърт. Само сърцето му работи и е въпрос на време докога.
Въпреки това продължавам да се моля за чудо.

# 6
Имате ли новини за доцент Минков? Моля се да се оправи!!!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 951
Д-р Минков почина.Погребението беше в края на миналата седмица.

# 8
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Имате ли новини за доцент Минков? Моля се да се оправи!!!

Марианасот е права. Погребението на доц. Минков беше в петък. ПОКЛОН ПРЕД СВЕТЛАТА МУ ПАМЕТ! Ако ти трябва детски уролог обърни се към д-р Гайдаров от болница Лозенец или към д-р Русева - пак там.

# 9
  • Мнения: 23
Имате ли новини за доцент Минков? Моля се да се оправи!!!

Марианасот е права. Погребението на доц. Минков беше в петък. ПОКЛОН ПРЕД СВЕТЛАТА МУ ПАМЕТ! Ако ти трябва детски уролог обърни се към д-р Гайдаров от болница Лозенец или към д-р Русева - пак там.

Едва ли има какво да се добави по тази тема... Отново пациентите загубиха специалист, а останалите - истински добър човек! Поклон пред паметта на доц. Минков!
Доколкото знам д-р Гайдаров е считан за "ученик и наследник" на доцента - в случай, че на някого му трябва специалист...

Общи условия

Активация на акаунт