за соковете

  • 557
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
незнам дали темата е за тук но моля ви да споделите.интересува ме как се правят соковете от тиква,червено цвеклои други такива.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 750
Предполагам, че със сокоизтисквачка ще стане - нарязват се на по-малки кубчета и така. Аз лично не съм правила, защото още не давам сокчета на моята принцеса.

# 2
  • Мнения: 6 461
Аз от червено цвекло съм правила със сокоизстисквачка .Също така и на ренеде:Настъргваш го и го цедиш през тензух.

# 3
  • Марс
  • Мнения: 439
Нееее, тя май като мен иска да пита дали сурова тиквата трябва да е, и аз все това се чудя. Wink

# 4
  • Мнения: 6 461
Нееее, тя май като мен иска да пита дали сурова тиквата трябва да е, и аз все това се чудя. Wink
Сок от тиква не съм давала.Не мисля ,че тиква трябва да се предлага в суров вид.


# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Сок от тиква?! Не мисля, че е удачно  Stop Червеното цвекло също не е подходящо за малки бебета.

# 6
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
И тиквата и червеното цвекло за бебе - само варени.
От цвеклото може да се оцветят изпражненията, да не се плашиш  Wink действа и разхлабващо.

Сега видях, че още нямате три месеца. Защо не изчакаш с тези зеленчуци? Твърде рано ви е.

# 7
  • Мнения: 3 499
Сурова тиква  Naughty А защо не пюре от тиква, какъв е проблема и защо трябва да е сок.

# 8
  • Мнения: 6 461
незнам дали темата е за тук но моля ви да споделите.интересува ме как се правят соковете от тиква,червено цвеклои други такива.
Да на истина ,сега и аз видях ,че сте малки за сокове.
Аз сок от червено цвекло съм дала два пъти и то на 1г и 2 месеца.

# 9
  • Мнения: 903
Аз съм твърдо против даването на сок преди 6 месец  newsm78

# 10
  • в центъра
  • Мнения: 445
Абе цвекло и тиква ми звучат странно за малко бебе - не че знам нещо, просто така ми се струва. Защо не пробваш с мандарина, портокал ако искаш да разнообразиш ябълките и моркови?

# 11
  • Мнения: 2 197
Абе цвекло и тиква ми звучат странно за малко бебе - не че знам нещо, просто така ми се струва. Защо не пробваш с мандарина, портокал ако искаш да разнообразиш ябълките и моркови?
Доколкото знам цитрусите се препоръчват след годинка, защото са силни алергени. За разнообразие - има круши, банани, грозде все още.

Общи условия

Активация на акаунт