Как е при вас "сутришното гадене"?

  • 1 968
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 476
Защото при мен е целодневно, от както отворя очи докато си легна вечерта - постоянно ми се гади! Дали е нормално, как мислите? Имах страхотен апетит, а сега само да ми замирише на храна и ми се повдига. Умирам от глад, а не мога да хапна почти нищо.

# 1
  • Мнения: 1 183
Здравей!Лично на мен не ми се е гадело в началото,но имам много познати които са били точно като теб,може би така ще е до 3-4 месец,но определено трябва да хапваш по нещо(дори и много да ти се гади),особено рано сутрин като станеш- бисквитка или нещо друго.Надявам се скоро да отмине  Peace

# 2
На мен ми се гадеше вечер...и почти 3 месеца не съм вечеряла с мъжа си. Той беше изолиран самичък в кухнята. Единственото нещо което можех да хапвам беше тутманик и кисели краставички.
Не бой се-гаденето отминава горе-долу след 3 месец.До 6-7 месец ще си ок, после ще почнат киселини,болки вкръста, отичане на краката и незнам си още какви екстри Laughing
Но всичко си заслужава да изтърпиш.
Не се отчайвай-повтаряй си-това няма да е вечно,все някога ще свърши.
Успех и леко бременеене

# 3
И при мен беше така, но аз в един момент започнах и да повръщам, тогава ми изписаха Деган и от него се чувствах много добре. Ако наистина ти е много лошо питай дали не можеш да пиеш нещо, аз не смея да ти препоръчам моето лекарство, въпреки че много бременни го ползват. Дано по - бързо да ти мине гаденето, че е много неприятно  Peace  bouquet

# 4
  • Мнения: 910
Sandcastle, и аз съм така! По цял ден ми е лошо и почти нищо не ми се яде, единственото на което наблягам са препечени филийки. При първата ми бременност нямах този проблем.
Дано скоро да отмине  това гадене.bouquet

# 5
  • Мнения: 1 098
Аз допреди 3 дни бях с целодневно гадене. Също така се чувствах и много отпаднала. Зная, че сутрин помага да изядеш обикновена солета, бисквита или една маслина. А на мен лично ми се струва, че ми помогнаха дълги разходки в парка, колкото и уморителни да ми се струваха

# 6
  • Мнения: 8 505
При мен липсваше всякакво гадене.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Гадеше ми се в продължение на 10 дни, във вторият месец.Беше денонощно Sick

# 8
  • Bapнa
  • Мнения: 762
цели 4 месеца ми беше зле - повръщах м/у 3 и 5 пъти дневно. ставаше ми лошо от ядене и пиене, единствено като си запаля цигара ми минаваше, ама нали не трябва да пушиш повече от 5 цигари дневно  #Crazy голяма мъка беше.  ooooh! пиех едно хомеопатично лекарство - от време на време ми помагаше, но не постоянно - IPECA

# 9
  • Мнения: 640
При предната ми бременност бях така до третия месец и не помагаха никакви лекарства, които ми бяха изписали. Но за сметка на нея сега ям всичко без изобщо да ми се гади. Та, не се притеснявай и не се тъпчи излишно с лекарства, дори и да ти ги изписват, защото пак ще ти се гади. След третия месец ще се оправи всичко Peace

# 10
  • Мнения: 466
до края на 3 месец ми се гадеше постоянно почти , бях забравила какво е да не ти се гаи  ooooh!-ъпреки че не съм поръщала

# 11
  • Varna
  • Мнения: 439
От както се научих сутрин да ям по едно киви и чаша сок от изцеден портокал и лимон - вече не ми се гади. Много добра работа ми върши и Орбит с вкус на лимон. Доколкото знам от моя позната , която наскоро роди - вода със лимон и сода за хляб.

# 12
  • Мнения: 476
Благодаря ви за отговорите, вече си мислех, че само при мен е така. А по повод храненето, не мога да ям почти никакви плодове и зеленчуци, както и много други неща, тъй като имам проблеми с червата и това още повече усложнява нещата.

# 13
  • Мнения: 864
До четвъртият месец ми се повръщаше непрекъснато,само да ми замиришеше на ядене или цигари ...ставаше страшно.Сега ми става зле ако сутрин на гладно се возя в колата,иначе нямам проблеми.

# 14
  • Мнения: 372
Никога не съм имала гадене през бремеността  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт