Подарък за 6-годишно момиченце

  • 1 594
  • 6
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 289
Хайде, момичета, давайте интересни идеи! Flutter

# 1
  • Мнения: 306
куклена къща ако няма все още,моята голяма дъщеря беше на 6г.,когато и я купихме и беше много,много щастлива newsm44а тя беше голяма с хол,камина,кухня и много екстри

# 2
  • Мнения: 7 723
Незнам точно какво има твоята дъщеря, че да те посъветвам.

 Моята, например, вече има всичко и съм се изчерпала откъм идеи Rolling Eyes

Сега най- големия хит са кукли WINX- това е единственото й желание в писмото до дядо Коледа. Rolling Eyes, заедно с един болюк учебни помагала с техните ликове Shocked
 

# 3
  • Мнения: 1 492
детска козметика
на Уитч всякакви аксесоари, чантички...разни момичешки нещица
комплект с мъниста- правят се разни гривнички и колиета с тях

Разгледай тук http://www.comsed.net/site/index.php?s=index&pu=1

# 4
  • Мнения: 2 700
Правилно са те насочили мамите.
От опит - на тази възраст много вървяха всякакви комплекти от поредицата на СЕС (не само за бижута, но и за правене на глинени фигурки, бродиране и т.н.). Богат набор от тези неща има в Комсед и малкия ЦУМ.
Котират се сложни рисунки по номерация - купувала съм ги от Бокал.
Грънчарска работилница.
Сложни пъзели, например под формата на сфера.
Поредици енциклопедии.
Кукли също са ни подарявали, за които в момента радостта е голяма, но поне моята дъщеря не си играе особено с кукли.
Занимателни игри за цялото семейство (тук вече трябва да решите дали имате време да отделяте за семейни игри) - има изобилие и в книжарниците и в обикновените магазини за играчки.
А това с Уич или Уингс си е действително мода, особено при учениците - несесери, раници, химикалки и т.н.

# 5
  • Мнения: 446
Да добавя касетофон с микрофонче за караоке, най-оценения подарък, който дъщеря ми получи за рождения си ден.

# 6
  • Мнения: 1 679
Аз не смея да купувам музикални играчки, защото после възрастните ще са потърпевши - а на момиченцата на тази възраст им дай кукли с дрешки и аксесоари - банално, но интересно за тях

Общи условия

Активация на акаунт