Посиняване около устатата. Помощ

  • 551
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте! Пиша за първи път. Сериозо съм притеснена за 3-месечното си момиченце. ОТ известо време забелязвам, че около устата и между очите вечер започва да се появява леко посиняване. Сблъсквали ли сте се с такъв проблем?
Една лекарка ни каза, че е възможо да има проблем със сърцето. Мисля, че аз ще получа удар, преди да разберем така ли е наистина. Личната ни педиатърка пък смята, че това е нормално.
Утре ще търся доц. Велковски. Някой има ли му молибния телефон?

# 1
  • Мнения: 816
Здравей, госте. Първо се успокой, няма нужда чакудър да получаваш. Второ не е казано, че задължително трябва да има бебенцето ти проблем със сърцето,  макар и леката цианоза, която описваш да е наистина един от признаците за възможен сърдечен проблем.
Кога забелязваш посиняването? По време на хранене да е случайно?
Как се храните?
Наистина не дей да изпадаш в паника, може да е нещо временно и несериозно, както например беше при бебето на кумувете ми. То имаше лека цианоза около устата, и те се консултираха с кардиолог ( не помня кой точно). Направиха му малко изследвания и се оказа, че нищо му няма, слава Богу. А педито бая ги беше ошашкала.
Надявам се и при вас да не е нещо сериозно. И наистина се успокой, нервността и притесненията се предават и на бебето ти.  bouquet

# 2
  • Мнения: 8
Благодарности! Вече се чувствам малко по-спокойна.
Ами синината се появява основно вечер. Понякога я има и по време на хранене.

Общи условия

Активация на акаунт