ChildrenSee Children Do

  • 1 179
  • 15
  •   1
Отговори
http://www.youtube.com/watch?v=Fak5Z0yFGjg&eurl=
мдаааа, тъй като доскоро вървяха по тв-тата някакви недомислени клипове по повод детското насилие, ето какво всъщност трябва да се види Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 492
Даа, жалко е, но децата копират родителите си. Понякога не се усещаме какво могат да научат децата ни от нашето поведение. Много грозно, тази агресия, неприлични знаци...ужас Tired

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Много готин клип.....и верен

Повлиявайте позитивно  Peace

# 3
  • Мнения: 1 146
Аз пък само песента чувам, клип не виждам newsm78

# 4
  • Мнения: 5 539
Един клип с подобно послание върви и по българските телевизии, много добре направен и затрогващ Confused

Нунич, и при мен тръгваше само музиката, но отидох на View>Encoding> Auto Select и взе, че се оправи Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 043
много ми се иска всеки да има културата да се държи адекватно и то не само пред деца ами въобще... но уви има толкова хора на който им липсват първите седем годинки ... ooooh!

# 6
  • Мнения: 15 619
Ей такова филмче трябва да върви по телевизията, та повече хора да го видят.
Не осъзнаваме на сто процента поведението си и не се замисляме често какви може де са последиците...

# 7
  • Мнения: 5 877
Супер е клипът, кратък и ясен. И започва с наблюдаеми неща, ха, колко е сладко детето, дето си поглежда часовника като баща си... а после...

# 8
  • Мнения: 2 952
WOW.....
хем го знаем .....,но е добре да си го припомним.........

# 9
  • Мнения: 2 891
за пореден път се потвърждава теорията, че малките са като гъби. Да му мислим ние!!!

# 10
  А напоследък отвсякъде ги залива помия милите SadНе ми се мисли какво бъдеще създаваме, дори само като нищо не правим за да предотвратим лошия пример.Това са нашите деца...

# 11
  • Мнения: 22 834
Точно така е...А ние-родителите не го осъзнаваме. Sad И вече се виждат последствията от нашата незаинтересованост.

# 12
  • Мнения: 1 416
Настръхнах...

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Повод за размисъл...

# 14
  • Мнения: 3 886
Наистина е страшно.Но те копират от нас.Определено се замислих за доста неща.Много полезен саит Peace  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт