Колко урина за изследване на 6 месеца?

  • 12 416
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 434
Утре трябва да занеса урина за рутинното изследване на 6 месеца! Колко мл. трябва да занеса?

# 1
  • софия
  • Мнения: 495
Доколкото знам няма определено количество.
Аз занесох в малко буркаче от пюре,около един пръст някъде.Не са ме върнали за още Laughing

# 2
  • Мнения: 6 461
Аз бях сложила колекторчето на детето  и когато отидох в лабораторията той се беше изпишкал .
От там ми дадоха чашка и ми казаха да не пресипвам урината а да сложа направо колекторчето в чашката.Така ,че той беше пишкал мъничко ,но пък стигна за изследване.Не е нужно много ....

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Малко стерилно шишенце от аптеката, даже не е необходимо да е пълно цялото.

# 4
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Един пръст на дъното на чашката ми казаха.

# 5
  • Мнения: 3 499
Ние ще ходим на консултация сега малката като навърши 6 месеца.Педи каза, че ще пускаме изследвания на кръв и урина.Обаче нищо не каза да нося ли урина или не. Кажете ми трябва ли да купя колекторче и при отиването на консултация да занеса урина или там ще й вземат.Не искам после да се разкарваме сто пъти, че и без това мъжа ми е много ограничен с времето.Благодаря!

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Аз на 6 месеца отидох със залепено колекторче и там го прехвърлих в чашка от техните.На годинката обаче имах 3 неуспешни опита с колектор и се изпишкахме в гърнето.Прехвърлих го в бурканче измито с беб.сапун и го занесох за около час.

# 7
На мен казаха да сложа малко памук в памперса. Сложих сутринта преди да отидем на консултация и после лаборантката само го прехвърли в чашка от техните. Беба се беше изпишала само един път, но се оказа достатъчно.

# 8
  • Мнения: 6 164
О, аз занесох 4-5 капки. Laughing

# 9
  • Мнения: 2 381
Около 10мл занесох.

# 10
  • София
  • Мнения: 545
Аз всех с памук в памперса. Изтисках памука в пюряно бурканче - едва беше покрило дъното. Беше достатъчно. Знам, че не е стерилна урината взета така, но педиатърката ни каза, че те изследвали други неща и това, че съм я взела по този начин не пречело.
 

Общи условия

Активация на акаунт