Отговори
  • Мнения: 1 383
Преди да зададете въпрос "търси се", проверете справочната тема за педиатри, подкрепящи изключително кърмене и захранване след навършени 6 месеца, за да видите няма ли име близо до вас.
Имената в справочната тема са събрани от предходни мнения на потребители. Някои впоследствие са премахнати пак след настояване на потребители като неподкрепящи изключителното кърмене и захранване след 6м.

***

Дайте някой от Русе!

Последна редакция: чт, 09 дек 2010, 14:32 от Бу

# 1
  • Мнения: 631
Аз съм от Габрово и не съм чувала за такава педиатърка която да е "За" този метод ..... всичките са .... сокчета от първия месец, пюренца от третия , кашички от четвъртия и зеленчукови пюренца .... и детето на шест месеца да яде и пастърма .... това за пастърмата е шега разбира се
но не съм чувала за такава лекарка или лекар
моля всички които знаят нещо по въпроса или ако лекари четат този форум кежете кои сте легитимирайте се да ви знаем, много майки са "за" късното захранване и повярвайте ми .... ние лъжем лекарката че даваме това или онова и така ....
...
 

# 2
E защо пък захранване чак след 6-я месец.? Някой ще ми обясни ли каква е тази мода или пак да следваме все чуждия опит?Нищо лошо в кърменето.Напротив това е най-прекрасното чувство споделено с твоето бебче, но сокчета чак след шестия месец вече ми се вижда прекалено. На три навършени месеца съвсем спокойно се дават прясно приготвени плодови сокчета и то между основните хранения.Поне с първото си дете така съм практикувала.Кърмех го докато имаше с какво но 8 месеца бях доволна да споделям това усещане с бебо
Villi прочетох написаното от теб и искам да те попитам или по-точно да те помоля да  споделиш опита си относно увеличаване на кърмата.Имам подобен проблем в момента с второто си детенце и нищо до момента не помага-в началото имах много кърма но изведнъж драстично намаля.Не получих никакъв съвет от нашата педиатърка.Ти как разбра че имаш запушени канали и как всъщност се справи?
Ако решиш да споделиш опита си много ще се радвам да го прочета в този форум
До скоро

# 3
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Причината да захраня след 6тия и то преди няколко години като ме гледаха на криво като си признаех, са алергиите. Така се отлага контакта с алергени. Сигурноима и други причини, но за мен това беше ПРИЧИНАТА.
Запушените канали не се ли познават по твърдост, бучки и т.н....

# 4
  • Мнения: 729
Ще съм ви благодарна ако препоръчате някой от 18-то ДКЦ!
 Hug

# 5
  • Мнения: 1 735
Уви и аз това търся ,ама няма!  Tired
Искам да сменям моята и не знам с кого.
Да не стане от трън на глог ,че на по-висок...
Ти при кого си?

# 6
  • Мнения: 1 735
Аз бях много приятно изненадана от доцент Петрова,която за съжаление е вече пенсонерка и не води консултации.
Провежда прегледи в дома си(по Борисова,до бившата видеотека Терминатор).Много внимателна,каза ми никаква вода и само млечна храна до 6 месечна възраст!!!
Русе забравих да спомена.
Ех,жалко че няма последователи.
Да взема да стана един педиатър накрая...  tooth
И всички ще идвате при мен с децата. newsm65

# 7
  • Мнения: 435
Mоля , някой ако може да ми препоръча педиатър , който може адекватно да напътства , наясно е с проблемите на кърменето и подкрепя "късното" захранване в района на кв " Изток"  Praynig

# 8
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
А дали има такъв педиатър в Хасково? newsm78 newsm78 newsm78

# 9
  • Мнения: 435
А най-близо до "Изток" ? Или изобщо из София някой от Здравната каса  newsm78 , но не такъв , който ще се съгласява с решенията на майката , а който ще напътства адекватно Thinking

# 10
  • Мнения: 81
Ако някой има информация за педиатър подкрепящ късното захранване в Бургас моля пишете, че аз не знам такова чудо да има в Бургас. Чух че педиатърка практикува за собственото си новородено  изключително кърмене и късно захранване, но на мен точно тази педиатърка ми каза да почвам със сокчета от втория месец Naughty Crossing Arms. Абе очевидно и педиатрите най-добре се грижат за собствените си деца  #2gunfire.

# 11
  • Мнения: 11 818
Момичета, моля, препоръчайте ми частен педиатър в района на Руски паметник, Баня Мадара, Военно-медицинска Академия, който е за късното захранване и по възможност - привърженик на хомеопатията.
Дано изискваняита ми не ви се сторят много. Благодаря ви предварително!

# 12
  • София
  • Мнения: 268
Къде точно в Люлин 6, трябва да запиша бебе Мария на личен лекар и търся такъв в Люлин.

# 13
А добър педиатър в Младост  Praynig

# 14
  • Мнения: 5
Privet mai4eta,

Molq vi kajete dobyr pediatyr v 11-ta poliklinika
newsm17

Общи условия

Активация на акаунт