Козметика Clinique

  • 17 059
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 152
Здравейте, Simple Smile
искам да ви питам какво ви е мнението за козметиката на Клиник. По специално "3-те стъпки" - измиващ гел, лосион и крем.Много искам да си купя, но понеже е скъпа, а и ще си я поръчам, понеже тук в Русе не се продава, бихте ли ми казали заслужава ли си и подходяща ли е за комбинирана кожа.
Благодаря ви Hug

Последна редакция: пт, 01 дек 2006, 10:21 от кръц кръц

# 1
  • Мнения: 661
Чувала съм само, че е мноооого хубава козметика. Но за съжаление аз не мога да си я позволя. Специално за "3-те" стъпки съм чула изключително добри отзиви.
Мисля, че е подходяща за твоята кожа и ако можеш да си я позволиш, взимай смело. Доколкото знам "трите стъпки" се определят и за типа кожа. Има за всеки тип. Трябва да кажеш, че искаш за комбинирана.
Сигурна съм, че няма да съжаляваш. newsm10

# 2
  • Мнения: 2 152
ПО принцип и за мен е скъпичка, защото всеки продукт е по 55лв. Сега обаче за Коледа има промоции в парфюмериите на Витошка и 3-те стъпки + малък лосион за махане на грим около очите - 125лв. Супер нали и без пари така като се сметне - е не чак без пари, но определено си е изгодно Grinning

# 3
  • Мнения: 745
Имам позната, която ползва 3те стъпки и е много доволна. За съжаление аз не съм ползвала тази козметика, защото не е по джоба ми  Sad

# 4
  • Мнения: 511
Съжалявам, но ще изкажа отрицателно мнение за Clinique. Много силна козметика, няма почти нищо натурално в нея.Аз съм ползвала 3те стъпки, има страхотен ефект, но след като  смениш с  нещо друго  ти се струва неефикасно.Прочети съставките! Ако мислиш да я използваш само временно още един аргумент против, защото след като ги спреш, кожата ти ще се "стресира", и пак ще си на изходна позиция.
ПО добре за същите пари си купи нещо по-натурално.
Таково е моето мнение, ти си решаваш!

# 5
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Много са добри 3те стъпки, аз ги ползвам (без лосиона, само сапуна и овлажнителя) и съм много доволна, само не пише на лосиона да има фактор  newsm78
Но и това за химията е вярно, кожата като че ли се пристрастява и като спреш продуктите на Клиник и ти се вижда кофти ooooh!
Незнам кое да ти препоръчам, за мен лично са добри  Flutter а и не са чак толкова скъпи - облажнителя струва 82лв, но пък е 125мл, реално аз преди си купувах кремове по 30-40-50мл за около 30-40лв, така, че дори по-евтино излиза, като се замисли човек Thinking

# 6
# 7
  • Мнения: 5 103
Доволна съм от всички продукти на марката Peace

# 8
  • Мнения: 583
използвала съм 3-те стъпки на клиник и то препоръчани след някакъв тест на кожата в магазина на ''витошка''.  мацах се една седмица стриктно, но след всяко ползване ме щипеше ужасно лицето и се изчервяваше ooooh!. споделих това с консултантите и те ми отговориха, че това било нормално и значело, че ми действа Rolling Eyes. но аз прекратих бързо с това мъчение и така продуктите заминаха в кошчето Crazy. може би при всеки е индивидуално-не знам! Peace тук да допълня, че наскоро в същият магазин ми дадоха мостра на кремче/уж подходящо за мен/, но на estee lauder и мострата също яко ме щипеше Confused. освен тези два случая никога не съм имала проблем с мазила за лицето Rolling Eyes. явно не са за мен!

# 9
  • Мнения: 13 512
Аз съм от много доволните от  3те стъпки на Клиник вече 7-8 години.Препорчвала съм и на приятели,които също са я оценили.Ако можеш да се снабдиш с тестери,ще е най-добре първо да пробваш.

# 10
  • София
  • Мнения: 10 858
Само че в лосиона има спирт, което не е добре за кожата. Може да го замениш с Mild Clarifying lotion, поне в него няма спирт, а и много добре предпазва от черни точки.
Ето за този говоря:

# 11
  • София
  • Мнения: 847
Аз си купих малък комплект на трите стъпки за 59 лв., пак имаше промоция и бяха с някакъв turn around time serum. Исках да ги пробвам. Много съм доволна, кожата ми се промени значително към добро. Искам да ти кажа, че са и много икономични - ползвам сапуна (хем в по-малък вариант) вече 5 месеца и има за още толкова. Също и овлажняващия лосион. Сега обаче съм си поръчала продукти на Ести Лаудер от Щатите, дано да ми харесат и те.
Успех, каквото и да решиш.

# 12
  • Мнения: 2 152
Благодаря момичета... Hug
Аз си поръчах вчера и тъй като казвате, че са много икономични, а моята кожа сега е комбинирана, но лятото си е направо мазна - си поръчах варианта със сапуна. Предполагам, че ще имам и за лятото. Хубавото е , че дават към комплекта и някакъв лосион за премахване грима около очите и сладка бяла чантичка и всичко за 125лв. - смятам, че си заслужава. Peace

Ако остана доволна ще продължавам да я ползвам Wink

# 13
  • Мнения: 11 747
Аз съм много доволна от трите стъпки на Клиник!Подариха ми ги и ползвах и останах очарована,невероятен ефект!Но,като свършиха и се оказаха много скъпи като за мен,та си купих само сапуна и ползвам само него!Много са икономични наистина и не излиза толкова скъпо,но въпроса е веднъж да дадеш парите накуп... е това не ми се отдава! Thinking

# 14
  • Мнения: 4 076
Съжалявам, но ще изкажа отрицателно мнение за Clinique. Много силна козметика, няма почти нищо натурално в нея.Аз съм ползвала 3те стъпки, има страхотен ефект, но след като  смениш с  нещо друго  ти се струва неефикасно.Прочети съставките! Ако мислиш да я използваш само временно още един аргумент против, защото след като ги спреш, кожата ти ще се "стресира", и пак ще си на изходна позиция.
ПО добре за същите пари си купи нещо по-натурално.
Таково е моето мнение, ти си решаваш!
И аз мисля така.

Общи условия

Активация на акаунт