имам нужда от съветите ви

  • 753
  • 5
  •   1
Отговори
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Това че ще публикувам тема тук за мен е доста обмислян ход, имам проблем, имам детенце което вече е голямо и искам второ но проблема е че се съмняват за някаква си токсоплазмоза която е противопоказна с евентуална бременност, едни доктори ми казвай живеи си живота а други да изчакам , вече чакам една година и сме все на същото място.Последиците може да бъдат страшни за плода , това си е риск , незная дали да го поема но толкова много го искам, мисля да почакам, някои имал ли е такъв проблем ,дайте ми съвет, благодаря ви искрено.

# 1
  • Мнения: 4 324
Токсоплазмозата е много опасна за плода. Стига се до аборти или евентуално увреждания.

Не ти ли предлагат някакво лечение? ...

# 2
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
пих едни убииствени лекарства но не ми помогнаха ни най малко, пак съм си отначалото

# 3
  • Мнения: 44
Аз имах листериоза открита твърде късно чак след мъртвото раждане на моето дете.Тосоплазмозата при бременност води до същия резултат.ЗА листерията взимах оспамокс.Не знам с какво се лекува токсоплазмозата.Добре е да оправиш  този проблем и после мисли за бебе за да няма сълзи както стана при мен.Успех!

# 4
  • Мнения: 7 716
Първо трябва да се излекуваш.

# 5
  • Мнения: 1 612
Първо трябва да се излекуваш.
Peace
Подкрепям напълно!
Аз така се лекувах от една Клепсиела прихваната от не добре стерилизирани инструменти в една клиника и се лекувах почти половин година.
Но лечение има!
Не се отказвай!
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт