Кога преди термина стерилизирахте шишетата на бебето за болницата?

  • 1 763
  • 27
  •   1
Отговори
Здравейте мами,
аз съм в деветия месец и се чудя колко време преди термина да стерилизирам шишетата на бебето за болницата. Взела съм си течност за студена стерилизация на Чико, но там не пише след като се стерилизират колко време след това са "годни" за употреба. Вие кога ги стерилизирахте?

# 1
  • Мнения: 135
Аз не съм носила шишета в болницата. Не ми е ясно от къде си. Аз бях във Варна - в АГ. Шишетата у дома, след като се прибрахме, ги беше стерилизирала майка ми малко преди да дойдат да ни вземат.

# 2
  • по света
  • Мнения: 1 587
По принцип в болниците не ползват твои шишета, там си имат техни и си мисля че няма да ти дадат да влязат в употреба. Tired
Политиката на болниците е да не се разрешава.

# 3
  • Мнения: 9 990
В болницата със свои шишета не знам къде дават newsm78В коя болница ще раждаш?
Иначе аз си ги стерилизирах, след като се прибрахме от болницата и бебето ревна, че е гладно...

# 4
  • Мнения: 6 164
Там си имаха шишета, не съм носила. Само помпата за кърма, но не съм я стерилизирала, защото така или иначе след доизцеждане хвърлях кърмата. Като няма къде да се съхранява... Cry

# 5
  • Мнения: 6 461
В болницата си имат стерилни шишета мисля ,че не е удачно да носиш.
Можеш да си стерилизираш помпата за изцеждане.

# 6
Благодаря ви момичета за бързите отговори! От Пловдив съм. И мисля да раждам във ВМИ. Отностно политиката на болниците да не разрешават внасянето на собствени шишета, сега разбирам, но ми звучи разумно. А същото ли е  положението и с бибероните залъгалки?

# 7
  • Мнения: 9 050
Залъгалката може и да изчака докато се приберете. Няма да ви трябва. А пък и ако решиш да вземеш трябва добре да се запасиш, защото надали някой в болницата ще се навие да ти ги изварява! Представи си за пет дена колко залъгалки трябва да си вземеш.

# 8
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
По принцип в болниците не ползват твои шишета, там си имат техни и си мисля че няма да ти дадат да влязат в употреба. Tired
Политиката на болниците е да не се разрешава.

   Naughty Не е така навсякъде!
  Аз раждах в Окръжна болница - Пловдив. Искаха да си носим шишета - 2броя. Бях ги приготвила и обяснила на мъж ми какво да прави. След като родих, той ги извари и ми ги донесе. Залъгалка не съм ползвала в болницата.

# 9
  • Мнения: 1 104
В повечето болници не искат шишета. Иначе като си отидете у вас ще можеш да си ги стерилизира, ако някой не те е изпреварил.

# 10
  • Мнения: 105
На мен ми е още рано за това, но се зачетох и искренно се изненадах че някъде искат да си носиш твои шишета newsm78.
bim_bam при кой в Окръжна си раждала? И като цяло доволна ли си, някакви забележки?

# 11
  • по света
  • Мнения: 1 587
По принцип в болниците не ползват твои шишета, там си имат техни и си мисля че няма да ти дадат да влязат в употреба. Tired
Политиката на болниците е да не се разрешава.

   Naughty Не е така навсякъде!
  Аз раждах в Окръжна болница - Пловдив. Искаха да си носим шишета - 2броя. Бях ги приготвила и обяснила на мъж ми какво да прави. След като родих, той ги извари и ми ги донесе. Залъгалка не съм ползвала в болницата.

Изключението само доказва правилото.Успех  Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 245
Не съм носила шишета, в болницата стерилизират шишетата непрекъснато.

# 13
  • Мнения: 4 621
Не съм носила шишета, в болницата стерилизират шишетата непрекъснато.
Peace

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Стерилизираха ми ги у дома и ми донесоха едно в болницата за вода.

Общи условия

Активация на акаунт