Хомеопатичните лекарства могат ли да се комбинират с фитопрепарати

  • 1 846
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 456
здравейте! Дъщеря ми е болна и в момента е на хомеопат. гранулки. Могат ли да се комбинират с фитопрепарати, напр. саменто, ехинацея. А могат ли да се комбинират със синтетични витамини, защото аз днес й дадох един витамин "Марсианци". Понеже съвсем от скоро я лекувам с хомеопатия още не съм свикнала, че там нещата не могат да се дават просто така...
Та искам да питам - може ли?
 благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 1 655
Днес май все аз ти отговарям на хомеопатичните въпроси Simple Smile
АКо си решила сериозно да подходиш към хомеопатията, забрави фитопрепаратите, синтетичните витамини и добавки. Знам, че Стоименова препоръчва водораслите, но ако хомеопатичното лечение е добре предписано, няма нужда от други добавки. Ако ги смесваш, тогава крайния резултат се размива.

# 2
  • Мнения: 3 456
Здравей, благодаря ти за пореден път! А до колко време  е нормално да очаквам оздравяване ?

# 3
  • Мнения: 1 655
Чака се ефект до 24 часа след даване на лекарството. АКо такъв не настъпи, би трябвало да се обмисли смяна или да се преразгледа потенцията евентуално.
Бързо оздравяване !

# 4
  • Мнения: 3 456
Svetla 1 , благодаря ти за отзивчивостта smile3525 newsm51

# 5
  • Мнения: 677
Малко по-късно време се включвам в темата.
Но ако л-вото не дава резултат до няколко часа значи не е то,не се чака 24 часа.Зависи и от симптомите има начин по който хомеопата разбира действа ли или не л-вото.
Когато давате хомеопатия дори внимавайте и с чай,да не е много силен или направен като варене на билка.Само гранулките или капките са достатъчни.
Успех,бъдете здрави

# 6
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Днес май все аз ти отговарям на хомеопатичните въпроси Smile

 - А защо не попита лекуващия е Хомеопат, все пак?
 - И защо трябва да се дават синтетични витамини.

 - Всякакъв вид Билки, само ще объркат хомеопатичното лечение и дори могат да прекратят действието му! И после хомеопатията "не вършела работа"...
 - Вместо чай му варете компот от плодове, тях може да давате Peace

# 7
  • Мнения: 3 456
Цитат
Днес май все аз ти отговарям на хомеопатичните въпроси Smile

 - А защо не попита лекуващия е Хомеопат, все пак?
 - И защо трябва да се дават синтетични витамини.

 - Всякакъв вид Билки, само ще объркат хомеопатичното лечение и дори могат да прекратят действието му! И после хомеопатията "не вършела работа"...
 - Вместо чай му варете компот от плодове, тях може да давате Peace
Не попитах, защото в момента, когато разговаряхме не се сетих просто.
Не съм казала, че трябва да се дават синтетични витамини, а питах може ли, т.е ще попречи ли това. след отговора на Svetla 1  не съм давала абсолютно нищо друго освен хомеопатичните гранулки. Както вече няколко пъти пиша лекувам детето си с хомеопатия съвсем отскоро и все още незнам много неща... ето сега от твоя отговор научих нещо ново за чайовете от плодове.
P.P Спазвам всички препоръки много стрикно и повярвай ми въобще не искам да провалям нещата и после да твърдя, че хомеопатията не действа. Напротив , щом съм се обърнала към това лечение значи съм решила да му се доверя

# 8
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
P.P Спазвам всички препоръки много стрикно и повярвай ми въобще не искам да провалям нещата и после да твърдя, че хомеопатията не действа. Напротив , щом съм се обърнала към това лечение значи съм решила да му се доверя

 - Успех ти желая!  Peace

# 9
  • Мнения: 3 456
Благодаря ти !
 Успех и на теб ! Пожелавам ти винаги да намираш верния път в лечението на твоите пациенти! smile3525

# 10
  • Мнения: 243
Lorka Barborka,
а би ли ми споделила кой е вашия лекар? Твърдо съм решила и аз да подхвана моите деца с хомеопатично лечение , но още не мога да направя избора си кой да е лекаря?
 newsm78
Също така се чудя може ли  първото посещение да е когато детето е болно или при първата среща трябва да сме здрави ?
Успех в лекуването на твойто детенце!

# 11
  • Мнения: 3 456
Д-р Марияна Стоименова. Работи в МЦ " Хирон", на бул." Александър Стамболийски"

Общи условия

Активация на акаунт