бременност???:(

  • 5 137
  • 91
  •   1
Отговори
Здравейте, пише ви едно много объркано 19г. момиче, искам да ми дадете съвет..
Преди две седмици и няколко дена правих секс с мъж още от първата среща.. но не това е проблема.. правихме го три пъти без никакви предпазни мерки.. само с прекъсване на половия акт, уж не е свършил в мен, но днес вече 4 ден ми закъснява цикълът и много се притеснявам... попринцип ми е редовен, а сега ми закъснява:( от няколко дена чувствам промяна в гърдите си, малко по-уголемени, но това обикновено става преди да ми дойде и се бях успокоила ама ето, че цикъла никакъв го няма:( иначе не ми се повръща, храня се нормално. направо ще се побъркам от притеснения.. преди три седмици моя приятелка направи аборт:( не искам и аз да стигна до там.. против абортите съм, това е ужасен грях още повече, че има толкова много хора, които искат деца, а не могат да имат..
но как да го задържа като дори и да кажа на "таткото" едвали ще се зарадва и едвали ще каже да го задържа.. още повече, че сме от различни градове, познваме се от чата и сме се виждали веднъж..
да не говорим за родителите ми, които като разберат просто ще се съсипят.. каквито са консервативни, а и живея в малак град...
дори и не работя.. какво бъдеще бих му предоставила:(((((( дано си въобразявам и да ми дойде... все пак видях спермата му в ръката, а не в мен???? Sad((((((((((((((

# 1
  • Мнения: 243
Най- добре си направи тест.Той ще ти даде отговор на въпроса. Peace

# 2
  • Мнения: 3 372
Защо не направиш един тест за бременност. Може да не си бременна, а да ти закъснява, защото си се притеснила newsm78

# 3
  • Мнения: 5 103
Направи си тест Peace

# 4
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Миличка неизкам да те паникьосвам,но след едно такова повтаряне като вашето забременях с вторият ми син. Laughing
За по-сигурно си направи тест.

# 5
  • Мнения: 133
И аз бих ти препоръчала това решение: тест за бременност. Може да ти закъснява от смяна на сезоните, от стрес и ред други причини. Така ще разбереш. Пиши после.

# 6
  • Мнения: 362
и аз съм за това да направиш тест.Но бих искала да кажа че както е грях(както ти казваш)да направиш аборт,също е грях да правиш любов без предпазни средства при условие че нежелаеш бебе.желая ти късмет Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 35 916
На твое место бих направила кръвен тест /ЧХГ/.
Уринният дори и да е (-)  - не е гаранция, че не си заченала.

# 8
а възможно ли е цъкъла да закъснее заради самия секс??? малко глупаво ми звучи, но ей сега като казах на пича, че ми закъснява ми каза, че било от това.. на 14 сме го правили +28 дена значи щяло да ми дойде на 12 декември??? възможни ли са такива анумалии

# 9
  • Мнения: 5 103
а възможно ли е цъкъла да закъснее заради самия секс??? малко глупаво ми звучи, но ей сега като казах на пича, че ми закъснява ми каза, че било от това.. на 14 сме го правили +28 дена значи щяло да ми дойде на 12 декември??? възможни ли са такива анумалии
Това са глупости, извини ме са изказването, но това може да го каже само един много не просветен в това отношение човек.

# 10
  • Мнения: 1 353
а възможно ли е цъкъла да закъснее заради самия секс??? малко глупаво ми звучи, но ей сега като казах на пича, че ми закъснява ми каза, че било от това.. на 14 сме го правили +28 дена значи щяло да ми дойде на 12 декември??? възможни ли са такива анумалии
Абе това са пълни глупости дето ти ги разправя тоя.Няма такова нещо.Тичай до аптеката и си вземи един тест и се моли да е отрицателен и да пишеш после какво е станало.А твоя приятел въобще не го слушай #Cussing out.Не губи време да се чудиш а действай с теста.Желая ти наистина да извадиш късмет и това да ти е за урок.А секса кога го правихте около овулацията ли?

# 11
  • София
  • Мнения: 978
Това действително са абсолютни дивотии. Направи си тест.

# 12
ами не знам дали сме го правили около овулацията..
то моя цикъл не е точно през 28 дена, а например идва ми на 2, свършва ми на 8 и другия месец ми идва на 9 т.е. на която дата ми е свършил на следваштата дата другия месец ми идва..
а септември месец две седмици преди да ми доиде на определената дата се опита да ми дойде.. някаква страна течност, не точно кръв, по-скоро между кафяво и черно и то не обилно кървене, а просто така, но тогава бях изживяла голям стрес, доста неща ми се бяха натрупали и може би затова, а след това ми дойде на определената дата и всичко беше точно.. може би и сега от притеснение ми закъснява с няколко дена, поне това се моля.. иначе ще е егати гафа.. веднъж да правя секс и айде...  Cry а и не е свършил в мен:((( видях с очите си, но понякога и малка частичка прецаква нещата:(

# 13
  • Мнения: 1 353
Това ,че не е свършвал в теб нищо не означава.При следващия полов акт в канала остават сперматозоиди и хоп готово.А и това,че си видяла сперма в ръката не означава ,че половината не я е изпуснал в теб.Аке е неопитен и не може да се контролира.......Аз не мога да разбера защо се вайкаш а не отидеш до аптеката да си вземеш един тест да го направиш поне за сега да се поуспокоиш малко а ако не ти дойде още няколко дни си направи кръвен тест.Тест може да се прави и вечер.

# 14
  • Мнения: 592
и аз съм за това да направиш тест.Но бих искала да кажа че както е грях(както ти казваш)да направиш аборт,също е грях да правиш любов без предпазни средства при условие че нежелаеш бебе.желая ти късмет Peace
И не само бебе ами всички тези болести предавани по полов път Thinking

Общи условия

Активация на акаунт