Корема след секцио

  • 1 602
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 163
Здравейте момичета,
Раждах секцио преди 2 седмици и сега корема ми изглежда много странно.Белега е хлътнал навътре,а самия корем седи като праг над него.Случвало ли се е на някоя от вас и прибира ли се с времето въпросния праг?

# 1
  • Мнения: 5 393
Да прибира се-или поне при мен се прибра, не помня кога-поне  1-2 месеца след операцията.

# 2
  • Мнения: 407
И при мен беше така в началото, но после всичко си дойде на мястото.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 368
И при мен имаше такова нещо.Не се притеснявай,много скоро ще се прибере.При мен това стана месец след операцията.

# 4
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Ами зависи от структурата според мен! Rolling Eyes Аз и преди си имах коремче и сега все още не се прибира! Но при мен по-скоро е увиснало надолу цялото и е много неприятно, но като спря да кърмя се надявам да вляза във форма! ooooh!

# 5
  • София
  • Мнения: 6 146
Ами аз още имам нещо като лек релеф, но така и не успях да си възвърна плоския корем  Confused
Сигурна съм обаче, че проблема не е в операцията, а в шкембенцето ми.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И аз си нося коремчето още.Не полагам особени грижи за него,прибира се но по малко.

# 7
  • Мнения: 2 498
Спокойно  Stop-прибира се коремчето....

# 8
  • Добрич
  • Мнения: 958
Това да ти е проблема  Simple Smile  При някои се прибира, при други - не. Зависи от много неща. Но като има живот и здраве, всичко си идва на мястото   bouquet

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
С времето ще се прибере. И моят изглеждаше много странно в началото.

# 10
  • Мнения: 112
И при мен е така. Особено в първите 20 дена. Даже си мислех че са ме зашили не както трябва и това балконче над раната ме се виждаше странно. Но взе да се прибира.
За съжаление корема ми е още мек и не се е прибрал напълно. Незнам кога може да се започнат коремните преси. Някои ми казаха че чакл след 6 месец, но ми се струва късно

# 11
След 20-тия ден започнах да слагам колан, но след посещение при гинеколог около 50 ден, той ми каза че целенасочените упражнения за корем ще помогнат, а не само движението и кърменето. Честно казано моят корем се изприбра след като проходи бебо и аз покрай него си правя гимнастиката.

# 12
Ще се прибере корема -имай търпение.
Но дали ще стане чак плосък -незнам. Моя специално е далеч от плоския корем

# 13
  • София
  • Мнения: 148
И при мен беше така и още не се е прибрал,ама аз бях станала огромна хората се плашеха като ме видеха ooooh!надявам се да се прибере някога Rolling Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 5 604
Спокойно миличка, ще ти се прибере!

Общи условия

Активация на акаунт