какво вади йод от дрешка?

  • 602
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 877
 Rolling Eyes капките за нос ни изцапаха едно боди... съдържат йод. коларгел се кават.

# 1
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Витамин С

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
при мен нищо не помогна. Вече 9-та година си седят петната...  Tired

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Както са споменали вече: течен витамин С или концентриран разтвор на вода и лимонена киселина. Нооо няма нищо 100%-ово.

# 4
  • Мнения: 472
В "Била" съм гледала реклама на "Вениш"(в кутиите),заливаха кърпичка с йод и после успешно я почистваха. Аз не съм пробвала.Не знам дали "коларгола" съдържа йод.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
Да бе, вениш - тараманци. Няма нищо което да вади засъхнал йод, грануфорин (зелената течност за гърло) и фуксин (лилавото мазило тъй ли се казваше?!)! Гаранция давам.

Последна редакция: сб, 02 дек 2006, 19:46 от Янтра

# 6
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
В "Била" съм гледала реклама на "Вениш"(в кутиите),заливаха кърпичка с йод и после успешно я почистваха. Аз не съм пробвала.Не знам дали "коларгола" съдържа йод.

"Коларгола" е йод и риванол.

# 7
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Йода си ветря ако го оставиш по продължително време без да переш. Виж в комбинация с риванол не знам как се чисти. newsm78 newsm78 newsm78.
Гранофурина/гранулина до сега не ми се е случвало да остава петно неизпрано върху лекарската престилка на мъжа ми но тя е бяла и третирам с белина.
Виж на фуксина съм му хванала цаката като киснех дрешката в студена вода и после с омо перях.

# 8
  • Мнения: 203
Коларгол са капки, които не съдържат йод, а сребро. Мисля, че няма начин това да се изпере! Дано греша!

Общи условия

Активация на акаунт