Снежанка и седемте джуджета

  • 1 612
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
Племенничката ми си е поръчала на дядо Коледа "Снежанка и Седемте джуджета" (играчки) Някой знае ли къде мога да ги намеря?

# 1
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
В Метро ги има.

# 2
  • София
  • Мнения: 847
Има ги и на сайта igra4kite.com - но в Метро сигурно са по-евтини.

# 3
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Метро и Simba в Студентски град,но са доста скъпички,иначе са много хубави.

# 4
  • София
  • Мнения: 797
 Виждала съм такива на Симба тойс, но само седемте джуджета струваха 65лв., а по-отделно едното джудже е 11лв., със Снежанка са 105лв., само Снежанка - 39лв., къщичката я има в два варианта - 60лв. и 195лв. Хубави са, но са скъпички.

Последна редакция: сб, 02 дек 2006, 14:49 от Маги

# 5
  • Мнения: 2 849
Вчера в Хит гледах джуджетата без Снежанка -65 лв . ooooh!Сигурно ги има и на други места .

# 6
  • София
  • Мнения: 541
От Метро - цената там е най-ниска.

# 7
  • Мнения: 4 428
От Метро - цената там е най-ниска.

А какво точно представляват тези кукли? От тези на Дисни тип Барби или някакви други има  newsm78

# 8
  • Мнения: 4 451
И аз съм ги виждала в Метро. Невероятно красиви са! Да, Снежанка е с размерите на Барби.

# 9
  • Мнения: 7 723
А какво точно представляват тези кукли? От тези на Дисни тип Барби или някакви други има  newsm78

да- тип "барби" са.
Или по- точно това са "барбитата" на Simba- toys. Те се казват Steffy Преди 4 години Simba изкупиха правата и произвеждат всичките персонажи на Дисни- принцеси, принцове, джуджета, зверове и всичко, което участва във филмите на ДИСНИ.   Whistling

Мисля, че цените в склада на Simba  и тези, в МЕТРО са еднакви Thinking

# 10
  • Мнения: 984
 Naughty в склада цените са по- високи от Метро, а и е почти празен

# 11
# 12
  • Мнения: 47 956
и в хиполенд ги има,и в магазините дани...в метро симба са най-евтини,а в склада цените са като по магазините Wink

Общи условия

Активация на акаунт