Петна от пиоктанин (лилавото мазило)?

  • 5 857
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 186
Изцапах няколко дрешки на малката с пиоктанин - това лилавото лекарство за подсечено дупе.
Вече няколко пъти ги пера в пералнята, но не излизат.
Някой знае ли как могат да се махнат. newsm78
Предварително ви благодаря.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 683
И аз като бебата беше на два месеца съсипах няколко и така и не можах да изпера.

Обаче сега бих пробвала Мелио-то - един жълт обезмаслител, Меglio пише на етикета.
Леля ми беше изчистила някакви силни петна, а днес едно момиче в един магазин ми разказа, че опитвайки се да изчисти някакви дрехи на мъжа си, взела че ги накиснала пак в Мелио-то и всички петна изчезнали.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Няма изпиране пиоктанина Confused
За Меглиото - пробвай, ама надали, защото то нали е обезмаслител, а пиоктанина не е на маслена основа Thinking

# 3
  • София
  • Мнения: 1 951
Няма изпиране.Пиоктанина е много силен и няма.Аз съм пробвала да си изпера  бельо и не  става.

# 4
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Chesto mi se nalaga da izpolzvam Pioktanin,a posle puskam dreshkite v peralniata na 40-50 gradusa s prah Teo bebe i se izpirat.Meglioto ne stava,toi raztvaria samo mazni petna,ako namerish Apta za petna ima goliam efekt.NO i s detskia prah izchezvat nai-mnogo sled 2-3 praneta.

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
С домашно направен сапун ги изпра едно време майка ми на сина дрешките. Водата да е почти вряща. Няма да се заличи от първия път, но на второ-трето пране стават белички.

# 6
  Моето се изпра с/д 2 г. Joy

Общи условия

Активация на акаунт