Прихванали ли сте нещо?

  • 1 726
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 664
 Като се вгледате в себе си, откривате ли общи черти между вас и майка ви ( не говоря за физичска прилика )?

 Замислих се скоро, че макар с моято майка да сме коренно, ама коренно различни всъщност съм " прихванала " доста от нея. По-късно ще споделя какво точно.Вие?

Последна редакция: сб, 02 дек 2006, 10:05 от Kasidy

# 1
  • Мнения: 4 362
Ами за сега не намирам прилика голяма,но да се надяваме,че и занапред ще е така.
Може би аз не се разбирам с нея и от много време не си говорим и затова не виждам нищо нейно в мен  Peace

# 2
  • Мнения: 4 664
И при нас е така.Какво ми трябваше да си ровя в съзнанието ooooh! Хич не ми хареса идентичността с нея, която открих вътре в себе си.

# 3
  • Мнения: 4 362
И при нас е така.Какво ми трябваше да си ровя в съзнанието ooooh! Хич не ми хареса идентичността с нея, която открих вътре в себе си.

Видя ли някоя черта в мен,а всъщност характерна за нея се старая да я променя до колкото мога и да не
повтарям.Много от нейните грешки не искам и да си помислям,че бих направила.Трудно е защото именно децата попиват от родителите си,момичетата от майките  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 15 619
Неизбежно е. Разбира се, че съм прихванала. Усещам се  как реакциите ми на моменти са едно към едно с нейните. Което не ми харесва, гледам да го подтискам, но не винаги мисията е успешна. newsm78
Виждам, че и при мъжо е така /понякога реагира като баща си/.

# 5
  • Мнения: 899
Да. И от хубавото, и от лошото. Това никак не ме притеснява, все повече я обиквам и ми се иска да приличам на нея.

# 6
  • Мнения: 239
Имаме много общи черти без да я имитирам съзнателно. Обичам да хвърлям боклука от балкона, обича да викам 'ей, педерас шибан, майка ти ше е.а' към всеки съсед, който има свое мнение, когато александърчо си играе в градинката с другите дечица обичам тайно да ги сръгвам когато родителите им не гледат за да са вечно ревящи и моя да се учи да запазва самообладание сред гейове.

Иначе приличам повече на дядо си защото той беше военен и до края на дните си плашеше блока, че ще го взриви с тротилов депозит, който пазел от втората световна. Беше мъж, стратег, генерал.

# 7
  • Мнения: 3 423
Понеже имам син, ще го посъветвам, като
се зажени, да гледа майката на момичето.
Няма как да се различават.

# 8
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз приличам изцяло на баща си. От външния вид до реакциите в някои ситуации - майка ми се изнервя бързо и дълго не и минава, баща ми пък трудно се изнервя и веднага му минава, на мен също веднага ми минава. Той е доста контактен за разлика от мен, но това не е и от майка ми... Иначе като живеех с тях не си приличахме с майка ми, но сега като съм сама малко повече... Но пак си приличам на татко повече.

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
бих била много горда, ако отг. е ДА!
Невероятно би било... Hug

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Колкото повече одъртявам, толкова повече се убеждавам, че съм абсолютно копие на майка ми. Не съжалявам - харесвам твърдия й характер, всеотдайността й и силното й чувство за справедливост и честност.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Да, фрапираща е приликата м/у мен и майка ми и външно и по характер. Единственото по което се различаваме е, че тя е доста по-дипломатична от мен. Аз съм избухлива и емоционална като баща ми.

# 12
  • Мнения: 3 447
Не, за съжаление, аз съм тунинговано копие на баща си. Майка ми има невероятно умение да прави красиви неща... донякъде ми напомня на Анда  Heart Eyes Аз, уви, нищо не съм наследила в това отношение  Confused

Като характер сме напълно противоположни, този път за моя радост  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 4 806
Вероятно - да, но се старая постоянно да изтрия отпечатъка.

# 14
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Да, но това не ме притеснява. Ако нещо което съм прихванала от майка си не ми харесва се опитвам да го променя (не, че винаги успявам де).

Общи условия

Активация на акаунт