Спешно! Педиатър в Пловдив

  • 1 247
  • 10
  •   1
Отговори
Моля ви, мами, препоръчайте ми педиатър в Пловдив, който ходи по домовете.

# 1
Аз мисля че само първите седмици след като се роди бебето педиатрите ходят по домовете. Поне при нас беше така.

# 2
  • Мнения: 260
Имаше една лекарка от Окръжна болница с К, ама не си спомням името и  Embarassed
ако се сетя ще ти пиша пак

# 3
  • Мнения: 217
Имаше една лекарка от Окръжна болница с К, ама не си спомням името и  Embarassed
ако се сетя ще ти пиша пак
Коларова?

# 4
  • Мнения: 260
мисля, че беше каменова
по-добре късно отколкото никога  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 390
Нашето педи, досега не сме я викали, просто защото не е имало сериозна причина,
така че не знам, дали ще се съгласи да дойде.
По принцип всички педиатри имат часове за домашни посещения, въпросът е дали ги спазват и ако да, дали на теб ще ти е удобно това време.
Сигурна съм, обаче че добрите педиатри не обикалят по домовете, по простата причина че имат страшно много деца и дори да имат желанието, физически не биха успели да го правят.
Чувала съм, че докторите от МЦ"Вела"ходят по домовете, може би някоя мама която е ползвала услугите им ще ти даде повече информация.

# 6
  • Мнения: 1 102
да от Вела ходят по домове.тел 64 19 45

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Д-р Стефан Пепеланов. Невероятен е като специалист и много човечен.Кабинета му е на "Родопи" 16, но ходи и по домовете.
Обаче не работи със здравната каса.
тел: 0888540217
П.С. Ще останеш много доволна!

# 8
  • Мнения: 49
Аз също съм много доволна от Пепеланов.Разбира си човека от работата,но не работи със Здравната каса!

# 9
  • Мнения: 987
и ние ходим при пепеланов. децата ми много го обичат. Peace

# 10
  • Мнения: 511
защо по домовете.малко ли е бебчето.ако изкаш пробвай др Цонев окръжна болница има и частен кабинет.за телефон пиши на лични

Общи условия

Активация на акаунт