DANAYA

  • 5 773
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 120
minaliq den obikalqh po magazinite i se natyknah na magazin DANAYA.4estno kazano tazi marka ne sym q ''pose6tavala'' v blizkite 4 godini,za6toto stila ne mi dopada6e,no qvno sa go promenili.drehite sa im izklu4itelno fashion Wink i mnogo sexyyy.ima kakto za ejednevieto,taka i za po-specialni slu4ai.az li4no si vzeh 2 4ifta dynki:ednite 3/4 s koji4ki i edni dylgi,koito imitirat 2 4ifta vyrhu edin s mnojestvo kamyni po tqh.aparata mi ne e tuk i zatova ne moga da gi snimam,no obe6tavam da gi ka4a skoro
mejdu drugoto za tazi danaya,koqto govorq se namira na grafa mejdu YASATIS i SUGAR BABY,a starata na botev nez nam dali vyob6te q ima o6te

# 1
  • Мнения: 1 339
Тази марка за първи път я чувам. От кога е на пазара. Има ли дрехи като за 18 годишни  Simple Smile
И какви са цените. Горе-долу естествено, не очаквам да ми изрецитираш всички цени. Например твоите дънки  колко струваха.
Ще чакам с нетърпение да видя снимковия материал  Crazy
 Hug

# 2
  • Мнения: 5 647
Тази марка за първи път я чувам. От кога е на пазара. Има ли дрехи като за 18 годишни  Simple Smile
И какви са цените. Горе-долу естествено, не очаквам да ми изрецитираш всички цени. Например твоите дънки  колко струваха.
Ще чакам с нетърпение да видя снимковия материал  Crazy
 Hug

Марката съществува от повече от 10 години. Имат магазин на Ботев. Скоро направиха и на Графа. Стилът е кичозен, но от време на време може да се изнамери и нещо хубаво. Цените са ниски, дори и в магазина им на Графа. Не е мой стил, защото не мога да ходя като фолкаджийка, но има и по-семпли моделчета.  Laughing

# 3
  • Мнения: 286
Тази марка за първи път я чувам. От кога е на пазара. Има ли дрехи като за 18 годишни  Simple Smile
И какви са цените. Горе-долу естествено, не очаквам да ми изрецитираш всички цени. Например твоите дънки  колко струваха.
Ще чакам с нетърпение да видя снимковия материал  Crazy
 Hug
дрехите са по-скоро за 18-годи6ни  Laughing

# 4
  • Мнения: 494
Madeline е права, дрехите са с толкова украси, бродерии, нашивки и блестящи неща, че освен кичозни друго определение за тях няма.

# 5
  • София
  • Мнения: 35 895
Преди 4 години си купих панталон с тази марка - летен, много хубаво качество, доволна съм много.
От 3 години го нося за вкъщи и няма скъсване - като нов е.

# 6
  • Мнения: 1 120
ami 3/4 struvaha 54lv mislq,a drugite 63.nqkoi ne6ta sa naistia mnogo ki4ozni,no opredeleno ima i stilni,naprimer polite im.vidqh pone 3 vida i bqha mnogo sempli
dove4era 6te moga da snimam moite pridobivki.a za ka4estvoto ne moga da kaja ni6to,mnogo otdavna sym si vzimala i nqmam spomen

# 7
  • Мнения: 622
Преди година бях редовна клиентка на магазин Даная. След като направиха ремонт лятото миналата година, тотално се разочаровах. Както каза някой по- горе, дрехите са като за фолк- певици, нищо не ми грабва окото. Имам няколко блузки и панталони от старата Даная, все още си ги нося.

# 8
  • Мнения: 1 424
Имам само една лятна блузка от там,нося си я вкъщи. Нещо не ми допадат дрехите  Confused

# 9
  • София
  • Мнения: 1 320
Имам един червен потник от там подарък ми е от преди 3 години и в интерес на  истината нито цвета му е мръднал, нито се е раздърпал. Инече съм посещавала въпросния магазин на Ботев и никога не съм си харесвала нещо от там.

Общи условия

Активация на акаунт