секцио и кърмене

  • 1 373
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 58
Обръщам се към мамите,родили със секцио.Колко време след раждането ви дадоха бебето да го кърмите?

# 1
  • някъде
  • Мнения: 4 955
На 15-ти родих, дадоха ми го на 17-ти, но не във всички болници е така! Peace

# 2
  • Мнения: 1 448
Лекарката ме ръчкаше да го слагам още на следващия ден, но мисълта за кърменето ме ужасяваше /тогава/ и го сложих на втория ден чак  Embarassed

# 3
  • Мнения: 201
В деня след раждането, който прекарах в реанимацията (и нощта де).

# 4
  • Мнения: 1 559
Всичко зависи от политиката на болницата (в различните болници процедират различно). По-добре питай конкретно за болницата, към която си се насочила да раждаш.  Ако имаш желание да кърмиш възможно най-скоро след раждането (което е благоприятно за доброто начало на кърменето), може да водиш преговори с персонала. Simple Smile

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
На вторият ден...

# 6
  • Мнения: 1 294
На третия ден.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 702
на четвъртия

# 8
  • софия
  • Мнения: 495
Вечерта родих,сутринта ме преместиха от реанимацията и малко след това ми донесоха бебчо Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 1 056
Вечерта родих,сутринта ме преместиха от реанимацията и малко след това ми донесоха бебчо Hug


И аз така!
Колкото по-рано, толкова по-добре според мен.
Операцията по никакъв начин не ми е попречила...

# 10
  • Варна
  • Мнения: 119
Като излязох от упйка ми го донесоха да го видя ,а за кърмене на втория ден мисля беше.

# 11
  • Мнения: 9 900
на следващия ден след секциото.

# 12
  • Мнения: 163
Дадоха ми го още на следващия ден,но аз се оправдавах с това че все още нямам кърма/ просто нямах сили / - започнах да го слагам на 3 ден и веднага ми тръгна кърмата

# 13
  • Мнения: 1 555
Дадоха ми го след около 24 часа след раждането, но знам че ако си го поискаш и веднага могат да ти дадат да кърмиш!

# 14
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Peace
чак тогава се престраших, защото вдигнах Т, едва дишах от болка в гърдите и бебка трябваше да ме облекчи, само помпата не беше достатъчна, иначе можех от първия път когато я взех при мен - около 24часа след операцията

Общи условия

Активация на акаунт