Пътуване в 7 месец до САЩ

  • 1 304
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 817
Здравейте!Предстои ми пътуване до САЩ януари.Тогава ще съм в 7 месец.В началото на бременността имах проблеми със задържането,но сега вече всичко е добре.Има ли такива жени които са предприемали такова дълго и изморително пътуване в  такава напреднала бременност?Заслужава ли си да рискувам или да си раждам в България?

# 1
  • Мнения: 1 909
Пьрво се информирай в авиокомпанията как стои вьпроса с бременността,
някои линии имат ограни4ения и допускат бременни до максимално 6-ти / 7-ми месец.

3аради гражданството на детето ли искаш да раждаш в САЩ ?

Колкото до риска, дали си 3аслужава да го поемеш или не - това си е твой и3бор.
Да не дава Господ да стане нещо, ти оставаш та3и, която трябва да живее с това - никой не може да ти отнеме товара,
не3ависимо кой какво те сьветва.

# 2
  • Мнения: 817
Да заради гражданството.Таткото е там и тои иска да отида-аз много се двоумя.

# 3
  • Мнения: 7 837
Да, зависи от авиокомпанията. АлИталия не ми продадоха билет, бях в 8-мия месец... А и реших да не рискувам...
А и не е сигурно, че детето ще получи гражданство. Много неща промениха...
Ти със зелена карта ли си? Ако сте женени и той е законно пребиваващ, нека провери, как стои въпроса за получаване на гражданство.

# 4
  • Мнения: 817
Не не съм със зелена карта.Дадоха ми виза.

# 5
  • Мнения: 7 837
Преценете си добре... Ние също сме с визи и мисля, че и да родя тук дете, то няма да е американец...
Нямаш соушъл номер и застраховка, раждането в Щатите със сигурност ще ти струва скъпо

# 6
  • Мнения: 817
Благодаря за информацията.Притеснението ми е свързано с дългия полет.

# 7
  • Мнения: 3 478
Малко ОФФ ама да си кажа. Аз знам, че щом детето е родено тук си става гражданин автоматично. И аз по едно време бях чула, че има промени, но моя позната азиатка роди на скоро. И тя и мъжът и са тук нелегално, той дори със заповед за депортация, ноооо... детенцето им си стана гражданин без проблем. Успех каквото и да решиш!

# 8
  • Мнения: 476
Аз пътувах точно в седмия месец до щатите. Нямах никакви проблеми. Детето ще стане американски гражданин автоматично.

# 9
  • Мнения: 7 837
baumy, ти с виза или зелена карта си. Хубаво ще е, ако наистина няма промени. Защото пък в предния град, на съседите ни мексиканци, бебето не стана американец  Rolling Eyes Той докара жена си в 9-ия месец и тя роди след 2 седмици. Така и не успяха да ми обяснят, защо са им отказали  newsm78

# 10
  • Мнения: 476
Аз съм със зелена карта - омъжена съм за американец. По въпроса за гражданството съм абсолютно сигурна. Американски гражданин се става, ако си роден на територията на САЩ или чрез натурализация. Това е според конституцията. Няма промени.
Лично моят съвет към авторката на темата е да замине. Аз пътувах в седмия месец бременна, а качих синът си на самолет на шест седмична възраст - също безпроблемно. На два месеца беше, когато летяхме обратно за България. Консултирах се с педиатър. Каза ми, че излишно се тревожа. Това тук са нормални неща. Пиша това,  за да те окуража в случай, че се наложи да се прибереш после с бебчето.

Общи условия

Активация на акаунт