ПодуВАНЕ и болКи слЕД вадЕНЕ на зЪБ

  • 4 916
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 430
Искам съвет  - на майка ми и звадиха кътен зъб в петък и до днес болките продължават неистово  Sad Пие антибиотик (май от него няма никаква нужда) както и течен аналгин.Само от него и минава, но знам, че повече от 4 ампулки на ден не трябва да се взимат.
Прави си и гаргара с тетра, но болките отихват за малка след аналгина и после нищо.

Искам да попитам ако на вас ви се е случвало или знаете някакъв лек - моля пишете ми.
Днес е по подута и казва, че много повече я боли

БЛагодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 764
Най-вероятно е останала част от корена.Трябва да си направи снимка и обратно при лекаря да и го доизвади.Или по-скоро при друг лекар. newsm10

# 2
  • Мнения: 1 113
Ако болките й продължат до утре, е добре да отиде отново при зъболекарят, да й направят снимка, ако е необходимо, за да видят дали наистина не е останал корен. Възможно е, обаче, самото място да е травмирано от ваденето и затова да я боли толкова. За болката може да пробва да пие  Аулин и освен със смрадлика може да се жабури с отвара от лайка.

# 3
  • Мнения: 1 883
Ако болките й продължат до утре, е добре да отиде отново при зъболекарят, да й направят снимка, ако е необходимо, за да видят дали наистина не е останал корен. Възможно е, обаче, самото място да е травмирано от ваденето и затова да я боли толкова. За болката може да пробва да пие  Аулин и освен със смрадлика може да се жабури с отвара от лайка.

По същия начин бях преди седмица ooooh! - направиха ми кюртиране и живнах Hug Антибионик не съм пила.

# 4
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 - Дидке - бягай бързо до най-близката Хомеопатична аптека, вземи Arnica - 200С и започвай да и даваш през 3 часа - до изчезване на болката и спадане на подуването и хематома. Hug

# 5
  • Мнения: 7 430
Момичета и момче  Wink благодаря ви много за отговорите ...  bouquet
Все още я боли и наистина трябва да направим нещо поне тази вечер да мине, а утре ще ходи на зъблекар отново Peace

Сашо, а за какво е предназначена тази Арника
Мерси  Wink

# 6
  • Мнения: 1 883


Сашо, а за какво е предназначена тази Арника
Мерси  Wink


Ами той е написал...
изчезване на болката и спадане на подуването и хематома. Hug

# 7
  • Мнения: 1 883
Много по добро решение от течен Аналгин или АОлин

Общи условия

Активация на акаунт