Обб и интернет банкиране?

  • 2 805
  • 10
  •   1
Отговори
  • на майната си
  • Мнения: 424
Някой ползвал ли го е? Въпроса ми е как да стана платец на комунални услуги - ток, телефон....
Не намерих при тях никаква информация, не ми хареса и как е организирана системата им, но по принуда има такава карта.
Писах им на support-a, но нямам отговор.
Та ако има мами/татковци, които ползват тяхното банкиране ще съм благодарна.

# 1
  • Мнения: 959
Първо трябва да се регистрираш,чрез тази формаhttp://www.ubb.bg/bg/e-banking/step-by-step.htm.След ден,два проверяваш дали е обработена заявката,и когато е,трябва да идеш в посочен от теб клон на банката за да ти дадат договора,парола и сертификат.

# 2
  • Мнения: 13 512
Някой ползвал ли го е? Въпроса ми е как да стана платец на комунални услуги - ток, телефон....
Не намерих при тях никаква информация, не ми хареса и как е организирана системата им, но по принуда има такава карта.
Писах им на support-a, но нямам отговор.
Та ако има мами/татковци, които ползват тяхното банкиране ще съм благодарна.


Транскард е най-добрата за тази цел.Много лесно става плащането, а и издаването  доколкото  знм  не е проблем

# 3
  • Мнения: 4 053
може ли тук да питам Praynig
значи,става въпрос за ОББ,
имали чалъм да си проверявам състоянието на сметката по интернет newsm78

# 4
  • на майната си
  • Мнения: 424
Ами пак трябва да минеш през досадните бюрокрации:
http://www.ubb.bg/bg/e-banking/step-by-step.htm

регистрираш се и като излезе заявката бягаш в клон на банката, дават ти сертификат и си проверяваш сметката  Laughing

# 5
  • Мнения: 560
Картите Транскард вече не съществуват.Евробанк се обедини с Пиреос банк.Когато отидох да си подновявам картата от Пиреос,споменх за Транскартата ми,те ми я иззеха и прехвърлиха кредите върху преиздадената ми карта от тях.
Най-удобния начин за плащане на сметки за мен е наличието на дебитна карта,в която да получаваш заплата или пенсия,и да заявиш кои услуги да приспадат от получаваната сума.Само е малко досадно да дебнеш колко пари имаш,кое кога ще го изтеглят и да не оставиш картата без пари.Майка ми си получава пенсията с карта през ДСК и от там теглят студена вода,ток и телефон.

# 6
  • sofia
  • Мнения: 171
Картите Транскард вече не съществуват.Евробанк се обедини с Пиреос банк.Когато отидох да си подновявам картата от Пиреос,споменх за Транскартата ми,те ми я иззеха и прехвърлиха кредите върху преиздадената ми карта от тях.

Глупости Транскарт продължават да съществуват, просто вече се обслужват от друга банка.За справка сайта на Траснскарт

# 7
ОББ в значителна степен е една от най-задръстените банки. Обслужването им е на супер ужасно ниво. При всеки възникнал проблем по сметките ми при тях /а те повярвайте ми се случват редовно/, са необходими седмици за отстраняване на пропуските им, и часове висене по опашки и препращане от гише на гише. Кредитните им експерти са изключително мудни и некомпетентни. Преди месец се оказа че и десетимата кредитни в клона в който бях не знаят какво е FOREX. Не влизайте в тази банка освен ако не сменяте валута /спредовете им са от най-малъките/ или вали град.

# 8
  • Мнения: 560
Аз съм на друго мнение.Получавам заплатата си в дебитна карта VISA от ОББ.Издадоха ни ги от работата колективно.Попълнихме документите и дори не сме ходили до банката.Главната счетоводителка ни ги донесе и раздаде.Допълнително изтеглих кредит от тях при много добри условия без никакви проучвания,одобриха ме за 3 дни и даже ми преведоха изтеглената сума в картата и не съм ходила до банката.Зависи от клона според мен.Нас ни обслужва клона на Фр.Нансен.На същата банка клона в Люлин и пълна трагедия.

# 9
  • Мнения: 4 053
Ами пак трябва да минеш през досадните бюрокрации:
http://www.ubb.bg/bg/e-banking/step-by-step.htm

регистрираш се и като излезе заявката бягаш в клон на банката, дават ти сертификат и си проверяваш сметката  Laughing

тенкю  bouquet

# 10
  • Мнения: 5 178
ОББ в значителна степен е една от най-задръстените банки. Обслужването им е на супер ужасно ниво. При всеки възникнал проблем по сметките ми при тях /а те повярвайте ми се случват редовно/, са необходими седмици за отстраняване на пропуските им, и часове висене по опашки и препращане от гише на гише. Кредитните им експерти са изключително мудни и некомпетентни. Преди месец се оказа че и десетимата кредитни в клона в който бях не знаят какво е FOREX. Не влизайте в тази банка освен ако не сменяте валута /спредовете им са от най-малъките/ или вали град.
Много си вдигнала летвата за служителите в ОББ, ама каквато банката такива и служителите..
И аз от 2 години съм ги отсвирила .. Дебели такси, никакво обслужване, за капак любезно-мазни служителки се мъчат да те зарибяват за потребителски кредити "супер изгодни"

Общи условия

Активация на акаунт