Пак за подаръци, но за момче на 1.6 - 2 г.

  • 1 955
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 447
В темата, пусната от Бу, има страхотни идеи, но те са за по-големи деца. А аз съм в чуденка какво да му взема на мойто... и нищо не мога да измисля. Все още е малък, за да има претенции и желания и не мога да го пусна в магазина да си избере. Пробвах го да рисува с еди пастели, но само блъска с тях по листа и накрая ги яде... така че комплект за рисуване отпада. Има си кола, налита много на колела, но така или иначе няма да го кара сега, по-добре за рождения ден. Има слабост към музикални играчки, но има 2-3 такива и не знам дали ще му е интересно. Подозирам, че най-много ще се зарадва на торба, пълна с дистанционни, ама не върви някак  Simple Smile
Помагайте, моля  Praynig

# 1
  • Мнения: 17 402
На тази възраст  мойта не се впечатляваше от играчки. Сещам се за конче или слонче- люлка, надуваемо пони, сглобяема къща(палатка) или просто някоя от играчките, които харесва.

# 2
  • Мнения: 4 668
Извинявам се , че се намесвам в темата , но да кажа , че и  аз ще чакам идеи , в същата чуденка съм  Rolling Eyes  И аз исках колело да му вземем , но мъжът ми ме разубеди - сега къде щял да го кара ? Нещо музикално със сигурност ще вземем , може би някакво пиано детско ... знам ли  newsm78 , но искам и нещо друго .

Дистанционни , телефони и ключове за кола и при нас са много актуални , ама ...

# 3
  • Мнения: 2 270
може да му вземеш симулатор на кола или мотор .Има си всякакви звуци ,бибитки спирачки даже и песнички.МИГАЧИ И ФАРОВЕ КОИТО СВЕТЯТ ,АБЕ МНОГО Е ХУБАВО.сТРУВА ОТ 20-40 ЛВ В ЗАВИСИМОСТ ОТ КЪДЕ ГО КУПИШ.нАДУВАЕМ ТУНЕЛ СЪЩО МНОГО ГИ ЗАБАВЛЯВА.

# 4
  • Мнения: 3 447
Нещо музикално със сигурност ще вземем , може би някакво пиано детско
Мога да ти препоръчам една китара, която се радва на голям интерес при нас. Не знам точно откъде е купувана, китайска някаква, но има страшно много звуци. Има клавиши с нотите, има 7 клавиша с форма на животни (и съответните звуци, които издават), има и 10 клавиша, които свирят различни мелодийки. Предполагам, че по повечето магазини за играчки ги има.

може да му вземеш симулатор на кола или мотор .
Какъв е тоя симулатор? Клати ли се ? Той си умира за тия люлеещите се колички, така че това ще му хареса. Можеш ли да ми дадеш малко повече информация  Praynig

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ако нямате, конструктор МегаБлокс с огромни части върши страхотна работа и дълго се радва на внимание Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 447
Ако нямате, конструктор МегаБлокс с огромни части върши страхотна работа и дълго се радва на внимание Simple Smile
Абе да ти кажа, има разни кубчета и други подобни, но не проявява интерес, архитектският ген май го е прескочил  Wink

По-скоро неща с много копчета, ей такива работи.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 457
Мога да ти препоръчам една китара, която се радва на голям интерес при нас. Не знам точно откъде е купувана, китайска някаква, но има страшно много звуци. Има клавиши с нотите, има 7 клавиша с форма на животни (и съответните звуци, които издават), има и 10 клавиша, които свирят различни мелодийки. Предполагам, че по повечето магазини за играчки ги има.

А, тази темичка вече е за мен  Laughing
Дона, виждала ли си подобна китара в някой магазин? Много ме заинтригува тази идея. Моята си умира за музикални играчки - имахме подобно пиано с различни мелодии и звуци на животни (но вече го счупи  Rolling Eyes) и сега търся нещо подобно.
Отделно търся подарък и за момче на 1г.10м, а идея си нямам момчетата на каквво се радват - така че ударете едно рамо  Wink

# 8
  • Мнения: 3 447
Дона, виждала ли си подобна китара в някой магазин?
Ами трябва да питам сестра ми откъде точно я е взела. Само че е в чужбина в момента, след седмица ще се върне и ще я питам.

# 9
  • Мнения: 3 447
Ето това ми хареса, но цената ми е абсолютно непосилна.

# 10
  • Мнения: 4 668
Дона, виждала ли си подобна китара в някой магазин?
Ами трябва да питам сестра ми откъде точно я е взела. Само че е в чужбина в момента, след седмица ще се върне и ще я питам.

Ние имаме такава китара , вече е счупена разбира се . Взех я от детския хипермаркет " ВЕГА " на бул.Гоце Делчев , струваше към 8 лв. китайска е обаче и не е много качествена  Confused Мартин веднага счупи пластмасовият капак , където се слагат батериите и извади пружинките .

А този симулатор и конструктора МЕГА БЛОКС може ли някой да ги покаже как изглеждат  Praynig

Ето това ми хареса, но цената ми е абсолютно непосилна.

Това и на мен ми харесва и бих го взела , но ... представяш ли си да не му обърне внимание  Rolling Eyes или да е за ден - два ...

# 11
  • Мнения: 702


Ето това ми хареса, но цената ми е абсолютно непосилна.

Това и на мен ми харесва и бих го взела , но ... представяш ли си да не му обърне внимание  Rolling Eyes или да е за ден - два ...
[/quote]

И аз това си помислих Laughing

# 12
  • Мнения: 1 181
и ние се чудим какво да купим. Тъй като малкия е заринат с играчки, а за по-големи (къщичка, тунел и пр.) нямаме място, засега единствената идея която родих беше да му вземем шейна. Но не е много гениално и затова ще следя темата.

# 13
  • Мнения: 3 356
Аз съм хвърлила око на няколко неща.
Къща-вече я взех.
Надуваеми фотьойли и маса.
Също много харесах барабани със столче ,страшни са.

# 14
  • Мнения: 1 113
Ето това ми хареса, но цената ми е абсолютно непосилна.
Дона, в Метро гледах подобно нещо - пиано център (45 лв.), както и само пиано, без столче (около 25 лв.).

Общи условия

Активация на акаунт