Петльови гребени, откъде?

  • 2 034
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 414
Като бях малка, мама ми беше направила петльови гребени - варени и опиперени. Помня, че страшно ми бяха харесали. Обаче никога не съм виждала никъде да се продава такова нещо, някой знае ли откъде могат да се купят?

# 1
  • Мнения: 4 053
знам ли,аз за сефте чувам ,че това нещо се яде newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 35 814
знам ли,аз за сефте чувам ,че това нещо се яде newsm78
Peace и аз и май такова нещо няма да мога да 'лапна'   Naughty

# 3
  • Мнения: 177
За крака и глави бях чувала, че някои хора приготвят, но За гребени, определено За първи път чувам. 

# 4
  • Мнения: 1 182
и аз за първи път чувам newsm78

# 5
  • Мнения: 1 232
 Closeтуй верно ли се яде или само си правиш бъзик Grinning

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Те не са ли хрущялни??? Сигурно стават като свински уши на скара. Дали?

# 7
  • Мнения: 502
Closeтуй верно ли се яде или само си правиш бъзик Grinning
Яде се. Аз също съм яла като малка.Баба ми като готвеше пилешка супа/с петел/ и слагаше от главата и гребена и "обичките"/това което виси под клюна/.
Меко е / не е хрущял/.
Не съм виждала да се продават.

# 8
  • Мнения: 414
О не, съвсем не се бъзикам. Съвсем реално съм си ги яла Simple Smile
Става едно такова като се изстуди... между желирано и мекичко го помня, много беше вкусно, опиперено с червен пипер. Ясно значи, няма откъде да намеря Sad

# 9
  • София
  • Мнения: 122
Яде се да Laughing, гощавана съм като малка...все пак на едно дете му звучи атрактивно, че ще му сервират гребена на петела (поне на мен де Crazy) и доколкото си спомням беше по -скоро вкусно..!

# 10
  • Мнения: 2 433
Яде се разбира се... много е вкусно даже. И аз винаги в пилешката супа на мама се борй за главата Hug не е хрущял, по скоро кожа и тъкън вътре...ама как го обясних.... ooooh!
Свържи се с транжорна - сигурно предлагат кокоши глави разфасовки на дребни стотинки - можеш да си извадиш гремените само и да си ги приготвиш! Hug

# 11
  • Мнения: 1 209
има ги в магазините за зоохрани, оба4е ни ми беше хрумвало 4е се яде от хора, които не са на сървайвър Simple Smile .
крака варени и опиперени съм яла, оба4е гребен не съм, може би ако е отделен от главата, да не знам какво е, но с главата едва ли ...............

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Уф... Sick

Общи условия

Активация на акаунт