Коледен подарък

  • 820
  • 10
  •   1
Отговори
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Мили момичета, помогнете ми да избера коледен подарък за сина си, който е на 3 год. и 8 месеца! Има си всичко. решила съм да му взема някакво животинче, но което да се гледа лесно и да не е много капризно! Бях се спряла на морско свинче, но ми казаха че много миришело! Не мога да реша какво да му взема! Много ща се радвам на помоща ви!

# 1
  • София
  • Мнения: 35 814
Жаби - албиноси Peace

# 2
  • Мнения: 7 718
Папагалче, ама много пък цапа, но съм виждала едни прозрачни воали.

# 3
  • София
  • Мнения: 35 814
..и много умират Лали... ние сме имали над 10- на
Моето дете все питаше:,, Пак ли излетя папагалчето...." Cry

# 4
  • Мнения: 7 718
Ами ние имахме две, но наистина излетяха.
Обаче това е лошото на дом. любимци, а децата много се привързват и много страдат.

# 5
  • Мнения: 2 270
аз съм вземала за децата- хамстер,морско свинче,костенурки,папагалчета,канарчета,куче ,котета и рибки.Сега имаме само рибки ,защото те са по скоро декор.Хамстера живя година и половина и умря от старост.Той не става за домашен любимец на малко дете,защото е много малък и пухкав и децата може да го уморят от стискане,а и той хапе.Морското свинче едно,че много мирише,също не става за малки деца ,защото е много плашливо,не виждам как ще си играе с него/аз мойто го подарих,малко след като родих Тони/защото ми беше мъчно за свинчето ,понеже стоеше милото в аквариума сам самичко и само се молеше някой да му обърне внимание.Дадох го там където щеше да си има другарче /друго свинче/Общо взето грижите по морските свинчета не са малки и децата трябва да са доста по големи и да обичат животните.както вече писах -костенурките и рибките са по скоро за красота.Канарчетата и папагалчетата също са за по големи деца,защото и те са плашливи и могат да умрът от страх/както се случи при нашето папагалче,когато Йоана беше малка и искаше да го хване,а другарчето му умря от мъка по него/Котето е забавно когато е малко.После става по скоро нещо което да вземеш в себе си и да галиш.Кучето е приятел и за деца и за възрастни.Изисква много грижи,то е член на семейството/още едно дете/но ако искаш животно си заслужава.Нашия татко разви алергия към котки и кучета и затова сега си нямаме куче,но ако нямаше алергия нищо не можеше да ме спре да си взема още едно любящо същество в дома си.
Дано да съм ти помогнала в избора

# 6
денис т'фа е яка идейка мисля да я пробвам на приятеля си понеже той си пада по такива шантави неща аиде моляти се дай инфо в кой гйол да ги тарся тия жаби  Laughing

# 7
  • Мнения: 1 492
Много обичам животни, но тия дни се борим с една ужасна алергия, причинена на племенникът ми от морско свинче, за това вече съм против подобен домашен любимец.

Доктора ни разказа подобен случай и от рибки.

# 8
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Много ви благодаря момичета!
Сега се чудя между кокер шпаньол и ангорска котка!
А някой гледал ли е водни костенурки?


Какво представляват тези жаби?

# 9
  • Мнения: 8 917
Идеята за рибки не се ли харесва? Thinking

# 10

Общи условия

Активация на акаунт