Бременност и обърната матка

  • 1 494
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 957
Бременна съм в 6. седмица и имам обърната матка. Това крие ли някакви рискове за бременността. Протичането на бременността като при нормална бременност ли е?

# 1
  • Мнения: 6 461
Аз също съм с обърната матка... Wink
Нямала съм проблем със забременяването.Дето се вика от въздуха хванах........ Mr. Green... Laughing
В следствие на тази особеност на матката съм нямала проблеми през бременността. .Мисля ,че няма за какво да се притесняваш Peace.

# 2
  • Пазарджик
  • Мнения: 162
И аз имам обърната матка. Wink
Лекарката ми ми каза че с обърната матка се забременява по тръдно- АЗ сега съм бременна в 28г.с
ЗАбременях 8 месеца след като започнахме със съпруга ми да правим опити за бебе.
Гинеколога ми каза че за раждането няма значение  bouquet

# 3
  • Мнения: 2 818
И аз съм с обърната матка. Всъщност това което е обърнато е шийката, просто е наклонена в другата посока, това ми обясни гинеколожката. Забременявам от раз  Mr. Green Досега не съм имала проблеми с бременностите. И мисля, че по-принцип това не е проблем за бременността, по-скоро за забременяването, но изобщо не  е задължително...

# 4
  • Ruse
  • Мнения: 390
и аз съм с обърната матка и ми казаха 4е 6те забремене мноооооооого трудно.Хванах дет се вика от първия път(боквално ) и то по погре6ка.Без проблеми родих и износих беба.Не се тревожи

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 131
И аз нямах никакви проблеми със забраняването, но за с/ка на това имах проблеми с износването, но едва ли заради обърнатата матка. Hug

Общи условия

Активация на акаунт