Влияе ли името върху съдбата?

  • 2 336
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
Мили мами, гледам че с голям интерес се обсъждат имена. Аз винаги съм вярвала, че името влияе в някаква степен върху съдбата на човека и затова ви предлагам да разгледате този сайт:
http://www.astrohoroscope.info/imeto.php
Аз си свалям всеки ден по 1 име, защото има ограничение.
Успех!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 423
Благодаря  Grinning Много интересен сайт! Аз също вярвам, че има голяма връзка между името и съдбата на човек. Веднага пробвах с моето име и прочетох много интересни неща  Grinning

# 2
  • Мнения: 5 401
И аз мисля, че има някаква връзка, но повече вярвам в личния път и избор на човека. Т.е. пред мен има няколко пътеки, всяка от които съответно се разделят на още и още пътечки. Избора по коя да тръгна си е изцяло мой и тук на съдбата не давам да ми се бърка!  Wink

# 3
  • Мнения: 6 461
Много е интересен този сайт.
Аз съм малко ........ newsm78невярваща и мисля,че имената нямат връзка със съдбата на човека.
Дето се казва ,на човек му е драснат пътя в момента в който се ражда,и без още да му е дадено името.Пък то това деда знам колко е вярно.. Crazy
В крайна сметка си мисля ,че съдбата на човек е такава кавато си я докара той...... Rolling Eyes
Може пък да греша........ newsm78 то нали има свекъровци,свекърви и тъщовци дето пък за имена се сърдят и това оказва някакво влияние в бъдещите отношения на детето с със сърдитковците........ Wink

# 4
  • Мнения: 686
Може и да си въобразявам, но имам много близък приятел (от турския етнос) и съм свидетел, че живота му се обърна след промяната (възстановяване) на името. Ама коренно, и работата и живота и ... всичко. Че дори малко и характера.

# 5
  • Мнения: 2 818
Да, смятам че влияе. Ето още един интерен линк по въпроса Имената

# 6
  • Мнения: 5 362
И аз съм чела много неща за имената и тяхното тълкуване и смятам,че влияе.
Поне,което откривам за моето име,повечето пъти е вярно.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 079
Чак върху съдбата - не вярвам. по - скоро върхе начина, по който те възприемат околните.

# 8
  • Мнения: 201
Не. Народът го е казал: името не прави човека. Посочените сайтове са прозренията на Петър Дънов, но не знам доколко неговото мнение относно значението на имената е меродавно. Сигурно има много теории по въпроса, но за мен името е просто едно етикетче, което хората си слагат, за да могат да се различават един от друг. Дали вие като майки бихте си казали един ден: ех, ако я бях кръстила Габриела (а не Галя примерно), щяха да й се случат други неща и тя щеше да бъде по-щастлива?

# 9
  • Мнения: 2 849
Според мен -има значение името на човека .

Общи условия

Активация на акаунт