Безименна

  • 2 683
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
 http://www.vbox7.com/play:0d4b6b36

 ( Ако не ви се гледа целия клил, поне вижте края му )

 Стана ми жално за мъжа зад кадър, честно...
 Какво нещо е болката, надявам се никога да не бъда наранена толкова много, че да искам и аз да причинявам болка.

# 1
  • Мнения: 1 558
Да, боли го.......и е искал да я нарани, но това ли е начина? Да показва задника й пред цяла България, а да не говорим за филмчетата, които предстои да пусне............. Незнам, не е мъжко поведение. Бих разбрала, ако е в начална фаза на пубертет, но тук става въпрос за мъж с дете........
Незнам каква им е историята, незнам чя гледна точка е правилна, но е факт, че не е правилно да пуска толкова интимни моменти на достъпни за всеки места.

# 2
  • Мнения: 4 651
Злобата не е само мъжко или женско качество. А като я гледам тая жена как без притеснение си показва задника на поне двама - снимащия и надничащия от стълбището.......може и нищо против такава "известност" да няма .

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Доповръща ми се...... Sick

# 4
# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
уф, ай стига сме страдали заради някого си...

# 6
  • Мнения: 2 534
Доста гадничко , тя си е явно "освободено момиче" , но той пък съвсем не струва

# 7
  • Мнения: 2 229
Нека й.

# 8
  • Мнения: 2 534
Какво значи пък това , кой знае каква е истината  newsm78

# 9
  • Мнения: 1 558
Злобата не е само мъжко или женско качество. А като я гледам тая жена как без притеснение си показва задника на поне двама - снимащия и надничащия от стълбището.......може и нищо против такава "известност" да няма .

То снимащия е мъжът й май, а от положението на другия май не й се вижда .........

Ама както и да е, все пак не е редно. А иначе май всички сме имали палави моменти, докато не ни гледат хората на обществени места  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 4 665
Опасявам се че краткия пост, над когото и аз се замислих е пуснат от мъж...
Да забеляза някоя жена от пишещите да отреагира така?!

Както и да е, края на филма е кофти...А и това за детето, че и то щяло да научи...Как беше заглавието на онзи филм " Тънката граница между любовта и омразата "

# 11
  • Мнения: 2 229
Какво значи пък това , кой знае каква е истината  newsm78



Е ако е вярно...то нищо в нет пространството не може да е 100% достоверно, но ако приемем че е вярно си е заслужила да й лъсне задника пред цяла България...

(жена съм Mr. Green)

# 12
  • Мнения: 9 990
Аз оставам с впечатление, че не мъж и е снимал...по-скоро той се е добрал до тези кадри/ споменава за секс в кола с любовник и т.н.Така, че-и без негова намеса, този, който е снимал е имал намерението да я изтипоса в нета.Да  е мислила ...

# 13
  • Мнения: 4 665
Всъщност дупето на всеки може да бъде заснето на всевъзможни места-на плажа, в солариум или съблекалня във фитнес салон. Тъжното е ,че въпросният мъж си е изградил ясна концепция и сюжетна линия за отмъщението си...Sorry, но края на филма предвещава меко казано " сериал " в главната роля на когото е майката на детето му.

# 14
  • Мнения: 2 534
Опасявам се че краткия пост, над когото и аз се замислих е пуснат от мъж...
Да забеляза някоя жена от пишещите да отреагира така?!

Както и да е, края на филма е кофти...А и това за детето, че и то щяло да научи...Как беше заглавието на онзи филм " Тънката граница между любовта и омразата "
Границата наистина е тънка

Общи условия

Активация на акаунт