намаления по магазините

  • 1 648
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 211
знаете ли кога започват намаленията, в теранова са пуснали някакво намаление надявам се скоро да започнат и по другите магазини:)

# 1
  • Мнения: 1 120
v caliopa sy6to ima namalenie,mai e 50%,no ne sym sigurna

# 2
  • Мнения: 2 152
Миналата година намаленията започнаха края на януари.Говоря за бутиците по Витошка. Simple Smile
Сега също може да има някакви коледни, но те са минимални

# 3
  • Мнения: 1 424
Вчера бях в мола и видях да има в Теранова и Калиопа  Peace Момичета,само на мен ли ми се струва или дрехите в Теранова погрозняха в последните 4-5 колекции?  #Crazy

# 4
  • София
  • Мнения: 1 320
Никога не съм харесвала Теранова, дрехите там по скоро ми приличат от магазин 2-ра употреба. Влизала съм в подобни и някой дрехи там имат доста по добър вид от тези на Теранова!
Инече според мен намаленията почват в края на февруари-март или поне с такива впечетления съм останала от предишни години!  newsm78

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
нямаленията започват от средата на декември - Коледни от 20 до 50%, а след Нова година през периода края на януари и целия февруари са ликвидациите с просто невероятно ниски цени на ботуши, якета и палта Mr. Green

# 6
  • Мнения: 8 505
Да,в Теранова от няколко години насам предлагат все по-големи боклуци.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 880
ами те, Теранова и Калиопе са на един и същи собственик. даже съм виждала еднакви неща в двата магазина. преди години, когато бях студентка редовно си купувах от Теранова, имаше много добри неща. но сега наистина пускат големи боклуци ooooh!

като съотношение качество-цена ми харесват нещата в Tally Veil, не знам какви са по народност, май турски newsm78

# 8
  • Мнения: 4 202
В повечето големи магазини правят коледно намаление около 20%,но по-големите намаления са след Нова година  Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 211
да де то е нормално сега да използват да се купи нещо по празниците:)ще чакаме и след нова година:)защото лятото в Манго имаше страхотни намаления доста неща си взех:)

# 10
  • Мнения: 13 512
като съотношение качество-цена ми харесват нещата в Tally Veil, не знам какви са по народност, май турски newsm78
Tally Weil e швейцарска фирма.Така се казва дизайнерът,който я е основал.

# 11
  • Мнения: 2 229
Коледните средата на декември обикновено, тепърва почват. Laughing

# 12
  • Мнения: 2 407
В мола на Стамболийски има в почти всички магазини.

# 13
  • Мнения: 8 917
Вчера бях в мола и видях да има в Теранова и Калиопа  Peace Момичета,само на мен ли ми се струва или дрехите в Теранова погрозняха в последните 4-5 колекции?  #Crazy
Оттам от 2 години не съм пазарувала - струват ми се супер некачествени и сдед това като ги пуснат по 20 лв и всички се напълнят с такива Sick Не, благодаря Stop

Общи условия

Активация на акаунт