Писма до дядо Коледа - 4.12. - 10.12.

  • 5 370
  • 56
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 262
Здравейте мили мои!
Искате ли тук да си напишем писмата до дядо Коледа!
Аз искам здраво сърце за моя син, без усложнения живот за Мишето и най-накрая една весела Коледа, със запомнящ се купон и много приятели! Много обичам празненствата, но не и когато сме сами, така искам да се веселим заедно с други на тази Коледа!
И искам за всички вас здраве за децата ви и само напред, нищо да не потъмнява небосвода ви и да не се увеличаваме в този форум!
ОБИЧАМ ВИ!

# 1
  • Мнения: 74
Аз съм с теб Иги! Желая ти го от сърце дано дядо Коледа да възнагради малкия герой който се държа като истински мъж и неговата мъжка майчица която понесе геройски всички тревоги и беше денонощно до детенцето си!!!!! А тук ще си пожелая и аз нещо!! Искам малката ми принцеса в новогодишната нощ сама да си пожелае подаръка който заслужава да ми го каже с думи......! Искам да е здрава и щастлива.Имам още толкова много желания но.......всяко по реда си! Хайде кой е следващия....дядо Коледа чака писмата ви!!!!  bouquet

# 2
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Момичета и момчета,съжалявам,но тази вечер при профилактика на форума са изтрити по погрешка всички теми и постинги,от 04.12.до 08.12.


 

НАЛОЖИ СЕ ДА ВЪРНА АРХИВА НА ТЕМИТЕ И ПУБЛИЧНИТЕ СЪОБЩЕНИЯ ОТ 04 ТОЗИ МЕСЕЦ (ДЕКЕМВРИ).

ВСИЧКИ ПУБЛИКУВАНИ СЪОБЩЕНИЯ И НОВИ ТЕМИ ОТ 04 ДО МОМЕНТА СА ЗАГУБЕНИ.

СЪЖАЛЯВАМ,

ЕДИ.
 



http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=148608.0

# 3
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Уау, кофти изненада. Дано не е било решаващо за никого Sad
Волф, честит аватар Simple Smile
Аз видях и оригиналната снимка, но да знаеш, че не те свързвам със "Старецът и морето". И сега да не вземеш да ни лъжеш, че това си ти Wink
Воайорствах в чата, странното беше, че вие не ме виждате, и написаното от мен не се виждаше, но проследих цялата операция "аватар" Laughing

Последна редакция: сб, 09 дек 2006, 07:41 от ljuboznatelna

# 4
  • Мнения: 4 585
       Ljuboznatelna, много дълго можеш да пазиш тайна - от петък вечер до събота сутрин. Сигурно снощи си спала неспокойно и сега чаршафите ти са набръчкани. Чудно как всичките ми мисли рано или късно ззавършват в затопленото легло на жена.
      Искрице, няма нищо. Ще се оправим. То си имаше и някои неща за изтриване. Поне мои де. Дано да няма нищо общо с държавна сигурност. Сигурно снощи си спала неспокойно и сега чаршафите ти са набръчкани.  Joy
      Денат, по добре ли си сега. Сигурно снощи... Joy
      Ще поставим рекорд за най кратичка седмична тема

# 5
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Хех, тя Искрица няма нищо общо с чистката из форума, просто предава съобщението на програмиста  Wink
Да питам и тук, вчера нали стана дума за подаръци, виждали ли сте някъде колички- играчки от филма "Cars", Яни е пощурял по него напоследък...

# 6
  • София
  • Мнения: 2 356
Wolf, жива съм още, засега няма да ходя никъде. Но риба скоро няма да ям  Laughing
Жалко за чистката, сега дядо Коледа има оправдание да си спести малко труд  Confused Аз се чудя защо няма нови отговори на моите публикации. Но случва се.  Whistling

# 7
  • Мнения: 3 743
Помислих си, че се побърквам Crazy, влизам във форума гледам седмичната тема....сега започната, чак се замислих кой ден сме днес newsm78. Вчера от сутринта не съм чела нищо, така че който е писал да пише пак Hug Някакви новини да съм изпуснала Thinking

# 8
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Жалко е наистина,че са загубени писанията,както и писмата до дядо Коледа,но нищо не може да се направи. bowuu

...Аз видях и оригиналната снимка, но да знаеш, че не те свързвам със "Старецът и морето"....

Хайде,моля сега и ние да я видим,нали сме едно голямо семейство. Party Laughing

      Искрице, няма нищо. Ще се оправим. То си имаше и някои неща за изтриване. Поне мои де. Дано да няма нищо общо с държавна сигурност. Сигурно снощи си спала неспокойно и сега чаршафите ти са набръчкани.  Joy

Нямам представа с коя сигурност има общо,но определено аз нямам нищо общо. Mr. GreenИначе,както си личи от това в колко часа съм писала,не съм спала неспокойно,защото просто не съм лягала. CrazyЧаршафите са опънати,като по учебник. Joy Joy Joy

       Ljuboznatelna, много дълго можеш да пазиш тайна - от петък вечер до събота сутрин.Сигурно снощи си спала неспокойно и сега чаршафите ти са набръчкани.  Чудно как всичките ми мисли рано или късно ззавършват в затопленото легло на жена.

ljuboznatelna , ти как си с чаршафите? Laughing

      Денат, по добре ли си сега.Сигурно снощи... Joy

Denat,a ti? hahaha

# 9
# 10
# 11
  • Мнения: 3 743
Какво стана с операцията на Гого, някои чул ли се е с Мая?

От два дни Марти се опитва да кашля и днес вече е ужас....кашля почти непрекъснато Confused Вчера го водих при лекарката да го преслуша, добре беше дишането, но имам чувството, че се влошава. Излизал в големите междучасия в училище на двора да играе футбол, и то в тази мъгла надишал се е хубавичко със сдтуден и мръсен въздух... Давам му Синекод и чайчета, дано успеем да овладеем положението, че като знам при него колко бързо "слиза" надолу кашлицата...

# 12
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Силве, да не е от мъглите. Яни така цяла седмица се опитва да прокашля, но го хванах, че явно е от мъглата и го дразни, днес излязохме само за малко и не е кашлял въобще.

Денат, радвам се, че е минало, може само да те е одрало, затова да си чувствала дисконфорт. Внимавай с рибата  Wink, една от причините да не ям риба са точно костите, имам параноя да не ми се забие в гърлото и да умра  Crazy Имам някакъв далечен спомен, че като дете съм гледала филм с подобен сюжет, сигурно от там идва страхът ми Laughing

# 13
  • Мнения: 3 537
Направо се шашнах.Но сега разбрах защо пак пиша на първата страница на нашата тема. Laughing

# 14
  • Мнения: 3 743
Дени, какво е станало newsm78?
Петя, по-скоро е от футбола, който е играл в мъглата Rolling Eyes днес изобщо не е излизал, но от сутринта не е спрял да кашля.

Общи условия

Активация на акаунт