Хм, а за грамажа как стои въпроса? /пак за пюрета/

  • 1 640
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Направи ми впечатление, че Ния яде около 120мл. пюре и се засища, докато порцията и мляко е 150-160мл. Не се бях замисляла, но вероятно пюрето засища с по-малко количество, защото тя неиска да си дояжда с мляко след това. По принцип количеството си е напълно достатъчно, обаче ми стана интересно как е при вас.

# 1
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
И при нас беше, а и още е така. Аз си го обяснявам с това, че пюрето е по-гъсто и може би по-хранително  -  все пак съдържа повече неща от млякото. Иначе щом не иска повече, не и давай.

# 2
  • Мнения: 3 379
Ами Гого яде първо кърмата - около 120 мл вече (преди беше по 170-180, но постепенно сам си намали дозата), а след това пюрето - вече около 120-140 гр (преди това едва изяждаше по 70-80 гр). Но той все пак е по-голям де...

# 3
  • Мнения: 353
Но защо педи-то каза да се дава пл.пюре непосредствено преди хранене,нали ще я засити,а плод.пюре не замества основно хранене?
Вие кога го давате и до колко мл се достига,че аз от днес започнах с 3 лъжички?

# 4
  • Мнения: X
Цитат на: kozlyo
Но защо педи-то каза да се дава пл.пюре непосредствено преди хранене,нали ще я засити,а плод.пюре не замества основно хранене?
Вие кога го давате и до колко мл се достига,че аз от днес започнах с 3 лъжички?


  Аз непосредствено преди ядене, после дохранвам с пюре, обаче взимам основно плодово-зеленчукови, а днес почнах и чисто зеленчуковите. Като грамаж давам колкото поиска.

Общи условия

Активация на акаунт