за таксата за детска кухня?

  • 2 562
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 544
При нас млечните кухни са ми много далече. Има обаче една детска ясла, където дават храна. Таксата е 30лв., а доколкото си спомням за млечната беше около 20лв Thinking

Таксата ли се е вдигнала? И къде пише какви са таксите, кой ги определя, има ли отстъпки - намалени такси и при какви случаи???

# 1
  • София
  • Мнения: 15 198
В нашата кухня до миналатакодина купонътбеше 65ст., а от тази година е 85ст. Последният петък от месеца не работи-санитарен полуден. Така че грубо храната за целия месец излиза около 17,85лв. (за 21 дни).
При нас всички видове съобщения се разлепват по стените на кухнята. Имаше и едно за условията, при които се ползват отстъпки, но не му обърнах внимание. Утре ще погледна и ще пиша пак.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 322
Цитат на: Vivi
В нашата кухня до миналатакодина купонътбеше 65ст., а от тази година е 85ст.

Късметлии.... Във Варна цената на един купон 1,40 лв.... Embarassed

# 3
  • София
  • Мнения: 15 198
Аааааа, клавиатурата ми плаче за смяна!!!!   mixed037   mixed037   mixed037 Като гледам как съм нанизала думите една за друга... Embarassed  Embarassed  Embarassed "миналатакодина", "купонътбеше"

# 4
  • София
  • Мнения: 2 181
а ми аз още не ползвам но доколкото разбрах от ползващите май4ета в нашия квартал до сега е била 12,а ще се вдигне на 17.

# 5
  • Мнения: 376
Цитат на: Vivi
В нашата кухня до миналатакодина купонътбеше 65ст., а от тази година е 85ст. Последният петък от месеца не работи-санитарен полуден. Така че грубо храната за целия месец излиза около 17,85лв. (за 21 дни).
При нас всички видове съобщения се разлепват по стените на кухнята. Имаше и едно за условията, при които се ползват отстъпки, но не му обърнах внимание. Утре ще погледна и ще пиша пак.

И при нас е така. Намаления има в случаи, че единият от родителите е пенсионер или поради някаква болест при детето(имам предвид тежки забожлявания) но трябва да си го прочетеш за всеки случаи и ти защото това е преразказ от една друга мама , която точно днес се възполза от това.

# 6
  • Мнения: 671
При нас е 80ст. на ден но има и частна тя е 33 или 36лв. на месец не знам от какво зависи 33 или 36  Shocked

# 7
  • Мнения: 411
При нас купоните за храна за една седмица са 16лв. Не съм чувала за увеличение на цената.

# 8
  • Мнения: 5 468
Ами моето дете сега ще тръгва на кухня и казаха, че е 13 лв. на месец.

# 9
  • Мнения: 177
А откога детето тръгва на такава детска кухня?

# 10
  • София
  • Мнения: 6 522
А за близнета има ли отстъпки  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil ?

# 11
  • Мнения: 800
Sad какви са тея цени бе хора?При нас мл.кухня е 8.00лв. на месец/около 22 купона са/

# 12
  • Мнения: 5 468
Цитат на: liddia
А откога детето тръгва на такава детска кухня?

Моето го записах на 8 месеца и като стане на 9 тръгва. И то защото беше болно и закъсняхме с бележката от педиатърката, че няма алергии..., иначе от тази седмица щеше да е там.

# 13
  • Мнения: 1 032
Боже,ама как е възможно такава разлика в цените? #Shocked

# 14
  • Мнения: 671
Сега като се разчетах наистина как така има такава разлика в цените еееее на нищо не прилича това може ли да разберем защо е така и кого да питаме

Общи условия

Активация на акаунт