Непоносимост към млякото?

  • 747
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 419
Моля, споделете ако има мами с бебенца непонасящи белтъчини.
Оказа се, че моят син има такава непоносимаст към млякото.Много съм притеснена. От две денонощия сме на Фризопеп, но детето продължава да се гърчи и да не иска да се храни. Обривите по бузките му станаха огнени. Имам чувството че и това мляко не му понася

# 1
  • Мнения: 18 542
Борис е с алергии включително и към кравето мляко.
Фризопепът му подейства много добре. Веднага започна да се изчиства.
Имам една позната мама в градинката, на чийто син и Фризопеп не помогна. Пият в момента Прегомин. Той не е на базата на протеинов хидролизат на кравето мляко както Фризопеп.
Щом няма подобрение в състоянието, идете пак на лекар. Трябва да ви изпишат друго мляко.
Кой ви изписа Фризопеп?

п.с. Виж клуб Алергии
Там има доста мами на алергични бебоци и доста информация

# 2
  • Мнения: 419
Фризопепа ни го изписа доц.Ковачева . Днес пак се консултирах с нея и тя ми каза, че са необходими 15-20 дни за адаптация. Дано всичко да свърши до тук. Не искам и да си помислям, че всичко може да се повтори

# 3
  • Мнения: 4 358
Не е задължително Фризопепът да махне всички симптоми, но определено организмът не се товари както с обикновено адаптирано мляко.
Моят син мина на дохранване с Фризопеп на 2 месеца, изцяло на Фризопеп на 3 месеца, но обривите му не се скриха до годинка и 4 месеца. Захранен е на 6 месеца.
С това не искам да те притеснявам повече, само искам да ти кажа, че се иска време. За ден-два няма да стане.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт