Остатъка от тази седмица (до 10.12)

  • 2 068
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 253
Хм ...кофти се е получило,рецепти исках да си открадна...здраве да е:)
давайте да довършим седмицата Hug

# 1
  • Мнения: 5 183
Хвър4илце, страшен аватар!  Grinning
А кои рецепти ти трябваха от за4езналата седми4на тема?  newsm78

# 2
  • Мнения: 2 253
Ами някой беше подметнал рецепта за лесни сладки...нещо с 4 белтъка.
имаше и рец. за Гараш,ама аз исках да ми се каже правичката ,дали е много хамалогия тая пуста торта...
и така.Ма то за цялата тема си ме е яд де #Cussing out
 Благодаря за аватара.Ми няма какво да се чете из форума и си играя с профила:)

Последна редакция: сб, 09 дек 2006, 05:04 от набабатихвърчилото

# 3
  • Мнения: 5 183
И мен ме е яд за темата, то е ясно. НО поне за сладките мога да помогна, щото си копнах рецептата на Нана   chef

Ореховки - Нана

4 белтъка
400 гр. натрошени орехи
1 с.л. какао
300 гр.пудра захар

Белтъците се разбиват на сняг, прибавят се останалите продукти. Пече се на 150 градуса - предварително загрята фурна. Слага се от сместа по една лъжичка, че иначе много се разплуват и стават големи. А, за да са карамелизирани от долу, тавата се маже много леко само с олио. Да ви е сладко. Аз скоро не съм правила, защото се побърквам докато си натроша орехите, но може и да пробвам. А, и да не забравя - орехите да не са на много дребно, става по-вкусно.

# 4
  • Мнения: 5 183
А ето ти и линк към по-лесната от двете обсъждани рецепти за торта Гараш http://www.bonapeti.tv/recipe_view.php?t=date&id=1729

# 5
  • Мнения: 2 253
ммм благодаря.сладките ще пробвам още утре,ама за тортата ...ще чакам вдъхновение май Simple Smile
 Как е твоя малчуган,свикна ли с мисълта,че приятелчето му е далеч Sad

# 6
  • Мнения: 5 183
Томи е добре, благодаря. Често споменава Дани, но не с тъга, а по-скоро явно си мисли, 4е го няма за малко само ...

# 7
  • Мнения: 2 959
Привети и в новата- стара темичка!

Честит имен ден на Пиколинка и Анетта, и на всички други които празват.



Живот, здраве и късмет им желая!

Пиколинка, честит Ти Студентски празник, на патерица и разбира се на всички които са запазили хубави спомени от красивите студентски години!
Дидка, честит Ти нов аватар. Много сте сладки с мишлето! А и двамката с Мирото сте големи сладурковци като бебета. Успех с Гараша.
Зайченце, а Татито в Италия ли е на командировка или в чужбина?
Майка, а Светлето имат ли познати в Австралия или поне осигурена работа или всичко започват наново?
Набабатихвърчилото, много Ти е сладък новият аватар. Вие днес почивате ли, нали Ви беше Пърл Харбор?
Звездице, а как поделяте с 1/2 колата, на него не му ли трябва за работа?
Амейка, предтставям си ви двамката с Шокито в дъжда, но трудно Ти е било с пазарскит чанти.
Наничка, не се ли оправи безсънието Ти?
Вечернице, бързо оздравяване Ти желая и дано Ти помогне рецептата за гласа.
Тали Дан, успех с тапета за детската!
Карилиусче, как сте с Алексчето, оздравя ли малчугана Ти?

Приятна и спокойна неделя Ви желая!

# 8
  • Мнения: 1 860
 Добро утро, банда! Добре, че прочетох първо темата на Дивиана, иначе пак заключих: "Повредата е в моя телевизор!"  Crazy А, иначе се бях притеснила, че седмичната ще надхвърли 15 страници... Whistling

 Калида, безсънието... Thinking Не знам. От 2 - 3 дена заспивам с Габи, и спя малко през деня, но сутрин съм станала в 5 - 6. Така сякаш ми е малко по-добре, отколкото преди по цяла нощ будна и по цял ден няма кой да ми погледне къщата.  ooooh! Пък и сигурно, защото ми е малко притеснено за някой лични неща, че сън не ме хваща.  Hug

 хвърчибабкова, голям бомбон е на тази снимка! Ама ти си знаеш. Изпрати ли картичките?

 Майка, темата може и да е затрита, но да знаеш че се оглеждам за полети.  Mr. Green Колко градуса става при вас лятото?

 Хайде, лек и спокоен ден от мен!   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 526


Темата се затри, НО аз да не остана по- назад от Нана спретнах бутерки за закуска  Hug!

Виктор цяла сутрин пък обикаля и пее: Breaking the low  Joy  Joy явно вчера с татко му доста са слушали Джудас  Mr. Green

Нани, стискам ти палци да премине бързо тревогата, която не ти дава сън  Hug  Heart Eyes

А дупето на хвърчилковия аватар е направо... супер готино...

# 10
  • Мнения: 7 914
Добро утро  Hug Hug Hug

почти се чувствам като в нова темичка Hug Hug

Kalida

ами който както свари с колата  Mr. Green


Tali Dan та къде казваш е телепорта , за вашата трапеза? Crazy Hug Hug Hug


Момичета приятна събота , че аз май чаааак следобяд пак шЪ сЪ включа  Hug

# 11
  • Мнения: 1 110
Хааааа тамън си викам лепнах някои вирус, ама то друга била при4ината за липсата на тема....

Добро утро  Hug Hug Hug

Да ви по4рпя днес и аз , 4е благоверният ми порастна с още 1 годинка:



Пиколинка 4естит пазник  bouquet

Калидка, Алексът му се оправиха ушите, после татито се разболиа, зарази мен, а аз маи заразих и Алекс. Та у нас се връткаме  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 860
Честит рожденник,  kariluis! Много, мнооого да те слуша!  newsm59 newsm67  ura

# 13
  • Мнения: 6 390
Здрасти банда
ама какво съм изпуснала  Shocked то май и няма да разбера...
Поне виждам симпатична и любима торта ГАРАЖ  Party
Може ли някой да ми обясни как така в блата няма брашно  newsm78 не че държа - съвсем не дори, обаче ми е чудно - маслото ли стяга продуктите от рецептата  newsm78
Аз искам да се изсиля с някоя торта за р.д. то на Емка, и покрива на Наталина ще се опитам да направя - той доста вкусен -навсякъде го хвалят...
Иначе - ако може с две-три думи да кажете дали съм изпуснала нещо последните 2.дни  newsm78

# 14
  • Мнения: 2 253
хехехе тази сутрин си мислех как с наближаването на Коледа се започват чудесата.Ето снощи форума ми доказа,че времето назад МОЖЕ да се връща Joy
  Ха добро ви утро!Моят сладур се събуди в 6 с рев,приспах го наново и аз разсънена вече-тук,
Да ти е жив и здрав!  kariluis
 Kalida кои празнуват днес? Blush      не беше поч.ден вчера.
 Изпратих картичките НАНА

Общи условия

Активация на акаунт