Къде детски коледни представления?

  • 1 428
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 886
Старата беще изтрита и затова пускам нова.Някакъв Тати    бешеписал но не можах да прочета.Моля ако види заглавието да напише пак.Явно е побликувал нещо човека но тъй като всичко което е побликувано на04.12 е изтрито аз не успях.  bouquet

# 1
  • Мнения: 6 206
Беше написал нещо си в Двете феи, днес от 17:00 часа.
Обади се ако искаш да провериш.

# 2
Да, мерси
И утре има в Експо Център нещо коледно, само не помне какво точно  newsm78
поздр.

# 3
  • Мнения: 3 886
Да, мерси
И утре има в Експо Център нещо коледно, само не помне какво точно  newsm78
поздр.

къде е това и в колко newsm78

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Беше написал нещо си в Двете феи, днес от 17:00 часа.
Обади се ако искаш да провериш.

ДА. Днес в "Двете феи" днес ще има коледно тържество и представяне на някаква козметика за майките  Crazy
От 17.00 ч. , около час и половина, ще има и дядо Коледа, ще раздава лакомства , май!
Ако моят Сънчо се е наспал, може и да отидем

# 5
  • Мнения: 3 886
МОля уточнявайте адреси  bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • Мнения: 642
Орхидейке, писах ти на лични.
Мобилния ми си е пак същия, ако искаш звънни да се чуем...
Извинявай, че ти оспамих темата. Embarassed

# 7
  • Мнения: 636
В Аико на Сливница на 23 декември, пиеска.

# 8
  • Мнения: 3 886
Здрасти видях ти темата за коледни тържества. Аз открих на 4.12 детски парти-клуб. Имаме тържества на 21, 22 и 23.12 от 18 до 20 часа. Ще имаме Дядо Коледа и Снежанка,
Кувертът е 15 лева и включва:
коледен подарък
лакомства
сандвич и сок
снимка с дядо Коледа и Снежанка
грим

Записвания до 17 декември. Гледаме децата и почасово по 2.50 на час. Ако искаш кажи и на другите майки от градината, да се обадят и те да се запишат - може да се съберете няколко деца от групата.
Телефона тук ни е: 954 59 46
Казваме се "Веселячета" и сме на бул Витоша 85. Ако купуваш списание Арти там имаме реклама само че се казвахме Чуден свят, но после го променихме на Веселячета...

# 9
  • Мнения: 3 886
Здрасти видях ти темата за коледни тържества. Аз открих на 4.12 детски парти-клуб. Имаме тържества на 21, 22 и 23.12 от 18 до 20 часа. Ще имаме Дядо Коледа и Снежанка,
Кувертът е 15 лева и включва:
коледен подарък
лакомства
сандвич и сок
снимка с дядо Коледа и Снежанка
грим

Записвания до 17 декември. Гледаме децата и почасово по 2.50 на час. Ако искаш кажи и на другите майки от градината, да се обадят и те да се запишат - може да се съберете няколко деца от групата.
Телефона тук ни е: 954 59 46
Казваме се "Веселячета" и сме на бул Витоша 85. Ако купуваш списание Арти там имаме реклама само че се казвахме Чуден свят, но после го променихме на Веселячета...



това го казвам казано е на мен.Аз ще отида    там много ми харева идеята пък   е   удобно и уютно

# 10
  • Мнения: 195
На 23.12.2006 в  Sky City (в Гео Милев) от 11 ч. Коледен концерт и детско караоке с   "Бон Бон".

Общи условия

Активация на акаунт