БИГ БРАДЪР- ФИНАЛ

  • 29 478
  • 1 180
  •   1
Отговори

Анкета

Коя брадърка ви се гледа в Плейбой?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

  • Мнения: 7 186
Тъй като част от архива /от 4 декемри до сега/ е загубен, пускам нова тема.

# 1
  • Мнения: 7 186
Аз мислех, че всички съквартиранти ще минават пред Голямата уста, а то взе че свърши. Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 1 341
И аз така мислех.Но явно ще ги пожалят  Joy  Joy  Joy Някои от тях много ще се изложат,ако минат от там,преди излизането си.Та затова ще го оставят за десерт  Mr. Green

Гласувах за Лиляна  Peace

# 3
  • Мнения: 4 053
за Виолета Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 4 076
Лили.Спокойна,сладка,позитивна.Оценявам го без да я надценявам.

# 5
  • Мнения: 7 186
Но явно ще ги пожалят  Joy  Joy  Joy

Наистина са ги пожалили. Иначе щеше да е интересно да се види Слабаков срещу Боян и Руслана срещу Лили. Laughing

Аз гласувах за Палома, Лили също ми харесва, но тя си е добре материално, Паломчето има нужда от парите.
Иначе съм съгласна всеки друг да спечели, само не и Любов. Twisted Evil

# 6
  • Smallville
  • Мнения: 994
За Любов,не че е цвете,но останалите не ги понасям,особено Лилянка

# 7
  • Мнения: 983
Аз гласувах за  Палома Peace
Лиляна, смятам, че няма нужда, тя показа че има достатъчно пари.
Боян проспа цялото шоу и затова вън smile3513 чуди се какво да каже и да оправдае пасивността си, естествено че трябва да замаже очи по някакъв начин. Не му вярвам.
Леля Вили  ми е симпатична, вулгарна е, но млад човек заслужава да вземе парите.
ЛюбоФФ, нямам думи, за нея Sick толкова самонадеяно момиченце, постоянно се изтъква пред камерите, мисли си че като може да готви и чисти и е идеалната. Но живота не се върти около едно готвене и чистене, много по-важни са други ценности като човещина, благоприличие,  начин да можеш да общуваш с хората около теб. Тя сама си призна, че няма други приятели освен сестрите си. Ако тя спечели, ще се убедя, че хората които гледат ББ са като нея. Защото за да гласуваш за човек като нея, означава, че по един или друг начин се оприличаваш с този тип личности.

# 8
  • Мнения: 1 341
Аз гласувах за  Палома Peace
Лиляна, смятам, че няма нужда, тя показа че има достатъчно пари.
Боян проспа цялото шоу и затова вън smile3513 чуди се какво да каже и да оправдае пасивността си, естествено че трябва да замаже очи по някакъв начин. Не му вярвам.
Леля Вили  ми е симпатична, вулгарна е, но млад човек заслужава да вземе парите.
ЛюбоФФ, нямам думи, за нея Sick толкова самонадеяно момиченце, постоянно се изтъква пред камерите, мисли си че като може да готви и чисти и е идеалната. Но живота не се върти около едно готвене и чистене, много по-важни са други ценности като човещина, благоприличие,  начин да можеш да общуваш с хората около теб. Тя сама си призна, че няма други приятели освен сестрите си. Ако тя спечели, ще се убедя, че хората които гледат ББ са като нея. Защото за да гласуваш за човек като нея, означава, че по един или друг начин се оприличаваш с този тип личности.
Подкрепям  Peace Въпреки това гласувах за Лилето,и Палома да вземе парите ще се радвам.Но не и ЛИбоФФФ....или Боян  Naughty

# 9
# 10
  • Мнения: 4 076
ЛюбоФФ, нямам думи, за нея Sick толкова самонадеяно момиченце, постоянно се изтъква пред камерите, мисли си че като може да готви и чисти и е идеалната. Но живота не се върти около едно готвене и чистене, много по-важни са други ценности като човещина, благоприличие,  начин да можеш да общуваш с хората около теб. Тя сама си призна, че няма други приятели освен сестрите си. Ако тя спечели, ще се убедя, че хората които гледат ББ са като нея. Защото за да гласуваш за човек като нея, означава, че по един или друг начин се оприличаваш с този тип личности.
Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 1 457
Бих гласувала за Вили, ама няма да пускам смс-и  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 5 713
Палома или Вили, макар 4е в другата тема писах, че никой не ги заслужава парите. Но все пак някой трябва да ги вземе.

# 13
  • Мнения: 1 858
Вили, но и аз няма да пускам смс-и.

Последна редакция: сб, 09 дек 2006, 10:33 от maatete

# 14
  • Мнения: 983
.... никой не ги заслужава парите. Но все пак някой трябва да ги вземе.
и аз така бях писала Peace

Общи условия

Активация на акаунт