Какво колекционирате?

  • 15 293
  • 117
  •   1
Отговори
  • Мнения: 560
Пускам си темичката отново,защото я е хванала липсата след профилактиката.
Та питанката ми беше какво колекционирате.Има ли неща,чието трупане ви доставя удоволствие.Като бяхме деца трупахме кутии със салфетки,картички,календарчета и всякакъв род вторични суровини.
А сега как е?
Аз трупкам:
1.Анимационни филми.Преди да ми се затрие темата бях написала,че имам 1,5-2GB-глупости,егати колекцията-2 филма.Всъщност са 150-200 GB-на дискове и на харда на писито.И най-важното е,че редовно си ги гледам.Ако правят игрална версия на Шрек 2,мога най-спокойно да изиграя примерно магарето-знам всичките му реплики.
2.Порцеланови и дървени чинии с изгледи на градове,които се коват по стените.Имам вече 8-Барселона,Монте Карло,Венеция,Прага,Нюрнберг,Банско,Боровец и Несебър.Чакам от Дания.
Менкам /записвам/ анимация за чиниики хихихи.

# 1
  • Мнения: 3 050
ако може така да се нарече... колекционирам хубави стихове и песни -принтирам си ги и ги слагам в папка Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 8 505
Нищо.И без това няма нясто за нищо вкъщи.

# 3
  • Мнения: 3 360
Само музика Grinning

# 4
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Музика и аз , чаши за кафе (мъгове тип) и готварски книги.

# 5
  • Мнения: 3 360
Оооооо- и пепелници/докато пушехме с мъжа ми Embarassed/Купувахме си от всеки град различни Mr. Green,а после ги подарих с кеф NaughtyВСИЧКИТЕ!

# 6
  • Мнения: 6 472
Аз отговарях вече, но да си кажа пак - енциклопедии Mr. Green Като дете колекционирах картички и салфетки.
Ако питате мъжа ми обаче, ще ви отговори, че в момента  съм била колекционирала домакински електроуреди и готварски принадлежности Joy

# 7
  • Варна
  • Мнения: 5 497
Преди да се омъжа колекционирах любовни романи Embarassed и то на една авторка Нора Робъртс.
След като се омъжих и се родиха децата сега колекционирам разни картинки за оцветяване, сайтове за майсторене, за хартиени кукли и др такива красоти за деца, а също и схеми за гоблени. Лошото е, че при последната преинсталация на системата скъпия ми прецака колекцията #2gunfire и сега съм почнала наново

# 8
  • Мнения: 1 258
Нищо не колекционирам.Раздавам.
Всъщност скоро подарих голямата кутия със старите ми салфетки на дъщеря ми,така че пак колекционирам салфетки. Mr. Green

# 9
  • Мнения: 958
Свещи, големи, малки, ароматизирани или не, най-вече ръчна изработка, проблема е че после ми се свиди да ги паля Simple Smile

# 10
  • Мнения: 510
Имам цял шкаф пълен с туристически брошури, каталози, картички и т.н. Навсякъде където пътувам си купувам такива неща. Много обичам да разглеждам красиви места и да си мечтая да посетя повечето от тях, а картичките и каталозите от местата, на които съм била са ми хубав спомен.  Peace

# 11
  • Мнения: 4 406
вече нищо не колекционирам, но като дете имах огромна купчена салфетки и сапуни... всичките заминаха в тежките времена на купонната система....

# 12
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 431
Аз също колекционирам картички от местата, където ходим. Дори си взимам и камъчета. Но от много време събирам играчките от Киндер. Вече имам доста и се чудя, къде да ги държа, но продължавам. Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 591
Аз пък събирам Баби Яги.Имам много.Направо си е станало сборище на баби Яги.Събирам ги,защото много ми харесва символа,който носят-пазят къщата от лошо и уроки.Така че,съм се барикадирала от всякъде.  Grinning

# 14
  • Мнения: 884
Добро утро! Събирам календарчета и картички с изгледи от България и чужбина, а също и списания за плетиво.

Общи условия

Активация на акаунт