Чували ли сте за тази диета?

  • 22 011
  • 98
  •   1
Отговори
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Значи препоръча ми я една приятелка, която в момента заедно с мъжа и я правят.
Ядеш си всичко както винаги, но трябва да се пие прясно изцеден лимонов сок 30 мин. преди ядене.
1 ден- 1 чаша, 2 ден- 2 чаши, 3 ден- 3 чаши, 4 ден- 4 чаши, 5 ден- 5 чаши, 6 ден- 4 чаши, 7 ден- 3 чаши, 8 ден- 2 чаши, 9 ден- 1 чаша.
Ефекта бил пълно пречистване на организма и минус 5 кила.

Някой правил ли е това чудо питам, защото мисля да я пробвам- обичам лимони и няма дами е трудно, но ме е страх да не се повредя нещо  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 2 489
Някоя язва освен да си докараш. Много киселинно ми се струва това за стомаха. Grinning

# 2
  • Мнения: 4 390
Цитат на: Erica
Значи препоръча ми я една приятелка, която в момента заедно с мъжа и я правят.
Ядеш си всичко както винаги, но трябва да се пие прясно изцеден лимонов сок 30 мин. преди ядене.
1 ден- 1 чаша, 2 ден- 2 чаши, 3 ден- 3 чаши, 4 ден- 4 чаши, 5 ден- 5 чаши, 6 ден- 4 чаши, 7 ден- 3 чаши, 8 ден- 2 чаши, 9 ден- 1 чаша.
Ефекта бил пълно пречистване на организма и минус 5 кила.

Някой правил ли е това чудо питам, защото мисля да я пробвам- обичам лимони и няма дами е трудно, но ме е страх да не се повредя нещо  Rolling Eyes


На мен майка ми беше казвала подобна, но тя започваше с чаша гореща вода на гладно и после 30 мин преди хранене да пия лимонов сок.
Аз започнах, обаче ме скъса стомаха от болка. Имам си там некъв гастрит ли е, язва ли е и аз не знам и спрях.
Обаче пък го направих с грейпфрути. И съм доволна много.
Но не ям всичко. Ям препечен черен хляб, обезмаслено и обезсолено сирене, месо (не тлъсто) и зеленчуци, но никва захар, никакви тестени.

# 3
  • Мнения: 3 211
Не знам, много лесно ми се струва, изчакай да свършат приятелите ти диетата и кажи резултата. Може и да има ефект, нещо подобно на ябълковия оцет, саме че лимонена киселина. Хем и повечко вит.Ц

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Да, също и ефекта от пречистването на организма се забелязвал от това, че урината потъмнявала... Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 500
Може ли лимоновиат сок да с вода смесен? Ще пробвам и ще ви кажа. Все пак ми се струва твърде голям разход на вит.Ц , но може и да има ефект. Ако не друго поне от тази диета всички ще сте здрави и грипа няма да ви спохожда Stuck Out Tongue

# 6
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Момичета, току- що си направих първата чаша лимонов сок  Grinning
Ще се пробвам на този фронт, че със зелевата супа хич не се справих.
Само се чудя какво ли ще стане с бъбреците ми при такава атака на вит. С  Rolling Eyes

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Въпрос за петия ден? Лим.сок се пие преди ядене - 5 пъти ли трябва да папам? Laughing  Rolling Eyes

# 8
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Цитат на: Milenika
Въпрос за петия ден? Лим.сок се пие преди ядене - 5 пъти ли трябва да папам? Laughing  Rolling Eyes


Хаха, може нещо дребно....бисквитка например.
Аз си изпих чашата и после нищо не ядох- не бях гладна  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 500
Момичета и аз съм вече на диета. Изпих първата си чаша лимон с вода(  нали може да не е чист), ха сега да видим дали ще има ефект People Angel

# 10
  • Мнения: 1 533
Цитат на: Medea
Момичета и аз съм вече на диета. Изпих първата си чаша лимон с вода(  нали може да не е чист), ха сега да видим дали ще има ефект People Angel


Eеее, ти пък от петък ли бре Laughing Петък е ден за злоупотреби.

Но и аз съм склонна да го опитам тоя лимонов диет, но разреден, чисто не мога да пия Laughing

# 11
  • Мнения: 1 187
Аз я знам, но вместо броя на чашите са лимони, които всеки ден увеличаваш с 1 така до 8 и после намаляваш с 1 .

# 12
  • Мнения: 3 200
Това ми прилича на диетата с ябълковия оцет. Кажете дали има ефект, че от оцет-а никакъв нямаше, само си промих червата

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Цитат на: Erica
Само се чудя какво ли ще стане с бъбреците ми при такава атака на вит. С  Rolling Eyes


Осведомена съм, че витамин Съ при предозиране се изхвърля с урината, така че нямало опасност от хипервитаминоза. Бъбрека да работи, да не се офлянква.
Успех с диетата!

# 14
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Цитат на: Medea
Момичета и аз съм вече на диета. Изпих първата си чаша лимон с вода(  нали може да не е чист), ха сега да видим дали ще има ефект People Angel


Не знам дали може...но със сигурност знам, че сол не трябва да се слага, щото ставало основа. Ако слагаш водичка, мисля че не е проблем.

Общи условия

Активация на акаунт