ще ми правят биопсия , много ми е притеснено

  • 17 416
  • 91
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 84
голяма паника съм а днес лекаря ми каза че трябва да ми направи биопсия, откри раничка направи цитонамазка и резултата сигорно не е добър та сега биопсия, знам че раничките водят до рак и направо треперя,моля момичета правили такива изследваня да споделят малко повече информация че ще се побъркам

# 1
  • Мнения: 2 529
Да, на мен са ми правили биопсия на шийката на матката и мога да ти кажа, че усещането не е особено приятно, но трябва да се направи, защото дава много информация за по-нататъшното лечение. Не се шашкай, вероятно от цитонамазката знаеш горе-долу какво е положението, така че биопсията не е нещо, което да даде коренно различна информация. При биопсията се взима малко парченце тъкан, става бързо и болката ниско долу макар и неприятна е търпима.
Стискам палци!  Hug 

# 2
  • София
  • Мнения: 84
разбрах го по телефона,просто се обадих да видя как са изследванята и да запиша час за изгаряне и док. ми каза че трябва да направи биопсия, притесних се много и не разпитах какви са резултатите затова сега си мисля какво ли не.

# 3
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
  Миличка,не мога да ти помогна с информация. Искам само да ти кажа,че ще ти стискам палци да не е нещо лошо.    Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз се включвам, за да ти пожелая успех... Hug
Дано да е фалшива тревога!

# 5
  • Мнения: 2 529
разбрах го по телефона,просто се обадих да видя как са изследванята и да запиша час за изгаряне и док. ми каза че трябва да направи биопсия, притесних се много и не разпитах какви са резултатите затова сега си мисля какво ли не.

Щом само ще те горят не е толкова страшно, но биопсията е задължителна, за да се види все пак какви точно са "лошите" клетки и как да се действа. Не бой се, ето аз се оправих, след горенето имам добри резултати и отново съм бременна. Всичко ще е наред Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 1 951
Правили са ми,даже няколко пъти.Причината беше ,че лазера в МД бе повреден .Не е страшно,минава и се забравя.успех ти желая.дано да си избрала точния лекар.Много е важно!

# 7
  • Мнения: 9 090
Коя група ти е цитонамазката? Попита ли лекаря?

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и аз съм минала по тоз път. И биопсия и горене...
И 2 деца след това Wink
Успех и кураж. Няма страшно. Търпи се  Peace

# 9
  • софия
  • Мнения: 181
и аз съм минала по тоз път. И биопсия и горене...
И 2 деца след това Wink
Успех и кураж. Няма страшно. Търпи се  Peace
И аз така...но наистина намери си правилния лекар.

# 10
  • София
  • Мнения: 84
благодаря ви момичета,по спокойно ми стана, а лекаря ми е същия при които раждах и му имам доверие,прочетох много неща за това и се надявам всичко да е наред ,много ми се иска да имам второ дете.

# 11
  • Мнения: 4 053
И аз се включвам, за да ти пожелая успех... Hug
Дано да е фалшива тревога!

 newsm10

# 12
# 13
  • Мнения: 511
успех и стискам палци

# 14
  • София
  • Мнения: 84
резултата от цитонамазката бил 3А  ,нищо не намерих в нета,може и да не съм го разбрала правилно,ще чакам събота да го разпитам подробно,още веднъж благодаря за отговорите Hug

Общи условия

Активация на акаунт