Крем без варене на д-р Йоткер?

  • 4 419
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 437
Мога ли да дам крем без варене на д-р Йоткер?
Ягодово нишесте - дали е възможно да предизвика алергия?
Ядем други нишестета - бананово, ванилия и кисел портокал на Биосет. Не сме имали никакви проблеми и нямаме алергии. Правила съм нишестетата с АМ или с водичка и бисквита.

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
От този пудинг без варене дадох след годинката. За ягодовото нишесте не знам- аз първо дадох пюре от ягоди.

# 2
  • Мнения: 832
Предполагам гоеориш или за Creme Ole или за Paradise creme. На около 10-11 мес. му направих такъв с АМ, но не става хубаво. След годинка започнах са си му ги правя с прясно мляко и много му харесват. Creme Ole е по - хубав. Само ванилия взимам.

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Предполагам гоеориш или за Creme Ole или за Paradise creme. На около 10-11 мес. му направих такъв с АМ, но не става хубаво. След годинка започнах са си му ги правя с прясно мляко и много му харесват. Creme Ole е по - хубав. Само ванилия взимам.

Разбира се, че няма да стане хубаво, ако го правиш с вода  Peace

# 4
  • Мнения: 832
Предполагам гоеориш или за Creme Ole или за Paradise creme. На около 10-11 мес. му направих такъв с АМ, но не става хубаво. След годинка започнах са си му ги правя с прясно мляко и много му харесват. Creme Ole е по - хубав. Само ванилия взимам.

Разбира се, че няма да стане хубаво, ако го правиш с вода  Peace

Не съм го правила с вода, а с АМ

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Предполагам гоеориш или за Creme Ole или за Paradise creme. На около 10-11 мес. му направих такъв с АМ, но не става хубаво. След годинка започнах са си му ги правя с прясно мляко и много му харесват. Creme Ole е по - хубав. Само ванилия взимам.

Разбира се, че няма да стане хубаво, ако го правиш с вода  Peace

Не съм го правила с вода, а с АМ

Но няма общо с вкуса, когато е с прясно, нали  Peace

# 6
  • Мнения: 832
Абсолютно, даже бих казала, че е отврат.  Close Иначе и на мен много ми харесва.

# 7
  • Мнения: 2 019
аз съм давала от същия с карамел и ванилия

# 8
  • Мнения: 3 360
Давала съм Крем "Оле" около 10месец.Пудинга въобще не ми харесва Confused

# 9
  • в центъра
  • Мнения: 445
Аз лично не бих дала от тези без варене. Не съм от тези майки дето захранват късно децата си - даже напротив, но все пак ми се струва, че за да са без варене, вероятно съдържат повече от нужното химия и консерванти.

# 10
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз лично не бих дала от тези без варене. Не съм от тези майки дето захранват късно децата си - даже напротив, но все пак ми се струва, че за да са без варене, вероятно съдържат повече от нужното химия и консерванти.
Абсолютно!

# 11
  • Мнения: 832
Tо с варене, без варене все е химия.

# 12
  • Мнения: X
Мисля, че точно този тип кремчета са подходящи за след една годинка - от една страна многото "химия", от друга прясното мляко.

# 13
  • Мнения: 6 461
Мога ли да дам крем без варене на д-р Йоткер?
Аз предпочитам крамовете с варене . Peace
Все още не съм дала на Пламен крем без варене.


Ягодово нишесте - дали е възможно да предизвика алергия?
Не мисля ,че може да предизвика алергия

# 14
  • София
  • Мнения: 3 787
Най-добре е крема да премине някаква термична обработка Peace

Общи условия

Активация на акаунт