Помощ - Моминско парти

  • 6 702
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 599
Помагайте. Кума съм и аз трябвало да организирам Моминско парти. Това добре, ама къде, как... newsm78
Знам от булката,че не си пада по мъжки стрийптиз и толкова лесното решение автоматично отпада.
Имам идея да я заведем на професионално стрелбище да оттренира как става, в случай на нужда  Joy След това на някаква СПА процедура, и да завършим в някое кръчме. Лошото е, че доста ще се моткаме в този случай из София. Напред-назад... А и още нещо ми дойде на ум - караоке бар. Само че не знам къде има освен това в Библиотека, което може отдавна да са затворили...
Въобще пълна мешавица, а партито е планувано за ЧЕТВЪРТЪК!
Някой правил ли е такова нещо? Или да има информация? Приемам всякакви съвети и идеи   bouquet

# 1
  • Мнения: 7 723
Незнам защо, но "моминско парти" свързвам само със стриптийз- бар.
А останалата компания от жени на какво мнение е?
Аз мисля, че ако другите са предразположени така купонджийски, тя едва ли много ще се дърпа newsm78

# 2
  • Мнения: 1 186
СТРИЙПТИЙЗ

# 3
  • Мнения: 1 599
Идеята е, че все пак се прави в нейна чест и ако на булката не и гот, то тогава няма смисъл според мен... newsm78

# 4
  • Мнения: 8 917
Идеята е, че все пак се прави в нейна чест и ако на булката не и гот, то тогава няма смисъл според мен... newsm78

За една колежка /за нейна приятелка, която щеше да се омъжва / преди се бях разроила из обявите за стриптизьор. Партито бе в някакъв бар. И тя беше малко предубедена, но този бе направил страхотно шоу - бяха го поръчали за 2 часа, а на него после му харесало, останал с тях и цялото заведение било очаровано. Далеч бил от представите за някакво пошло представление  - имал си програма, излизал като Зоро Mr. Green с роза между зъбите и ей такива неща - в смисъл събличането било на по-заден план, а напред изпъквала програмата и въобще забавлението Peace Пишеше се някакъв Виторио и си изглеждал много добре Peace Но после като й трябваше за още едно такова парти, неможах да му открия тела, а колежката ми го бе изтрила - не предположила, че може да й хареса, още по-малко - да й дотрябва Wink Може би ако се разровиш, може да "излезе" отнякъде. Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: X
 Ако биха организирали моминско парти за мен - категорично бих отказала да има стриптийз. Ако обаче въпреки това ми го устроят - ще бъда очарована:)  Просто съм малко...срамежлива и недостатъчно разкрепостена понякога, когато говорим за такива идеи, обаче вече пред свършен факт,.....се променям и настройвам бързо !:) Може би и с нея е така. Peace

# 6
  • Мнения: 6 164
Естествено, че трябва да има стриптизьор! Даже цяла група! Кога пак ще й се отдаде такава възможност?! Нали трябва да го помни цял живот - една сватба, едно моминско парти! Стрелбище и СПА. Laughing Стига бе! Stop

# 7
  • Мнения: 1 599
Ами те с бъдещият й съпруг са ходили на мъжки стрийптиз и въобще не е очарована. Даже си каза директно - Максимус = не! А тя не е от най-срамежливите, повярвайте   Party
Така, че давайте други идеи.

# 8
  • Мнения: 8 917
Ами те с бъдещият й съпруг са ходили на мъжки стрийптиз и въобще не е очарована. Даже си каза директно - Максимус = не! А тя не е от най-срамежливите, повярвайте   Party
Така, че давайте други идеи.
Ами да ходят да се спуснат на нощен рафтинг Mr. Green Няма как да не го запомнят Mr. Green

# 9
  • Мнения: 7 723
Ами те с бъдещият й съпруг са ходили на мъжки стрийптиз и въобще не е очарована. 

С женска  компания изживяванията са съвсем различни. Party

 

# 10
  • Мнения: 1 284
аз ходих на моминско парти на кумата ми първо си напхравихме купон в тях и след това отидохме в Енигма и там тайно и поръчахме мистър Трей  Laughing стана страшен купон бяхме около 10 женки и тя много се изкефи  Peace а покрай нея и ние

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
На мен дружките ми спретнаха много яко моминско парти Joy Joy Joy
Понеже категорично не исках стриптизйор, ми наеха актьор Mr. Green Бяхме добре подпийнали в един пловдивски клуб и по едно време се залепя някакъв пич наша възраст и почва- ти не ме ли помниш, бяхме съученици в гимназията.......ама с имена и факти от моя живот (добре го бяха подковали).......моите дружки и те добре го изиграха- `Къв е тоя, я го разкарай, че ни пречи на партито Mr. Green Та нещата прераснаха в яка свалка, грабна микрофона от DJ, пя ми песни.......въобще изби рибата. Аз разбира се имах съмнения, щото очаквах изненади, но това надмина всички очаквания. По едно време вече цялото заведение взе да ръкопляска на сеира- оказа се, че половината посетители са му колеги, дошли да пийнат след откриването на "Сцена на кръстопът" същата вечер и да го видят как ще се справи hahaha Е, голям купон стана. Там беше и клоунът Кени (за мамите не от Пловдив- един ужасен бъзикач, който се подвизава по центъра и те прави барлив и който аз винаги надлежно заобикалям), който ме черпи водка на бара-  ако съм вярвала, че ще пия водка с Кени #Crazy
Та бяха го измислили далеч по-забавно от традиционното newsm62

# 12
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ами те с бъдещият й съпруг са ходили на мъжки стрийптиз и въобще не е очарована. 

С женска  компания изживяванията са съвсем различни. Party
 
Абсолютно вярно!

# 13
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Както описваш булката, караокето ми се вижда най-добрият вариант. Но идея нямам къде има такъв бар. В Библиотека не съм ходила от години... То май никъде не съм ходила от години... Та ако се спреш на тази идея, някой друг да се притече на помощ. Mr. Green
А шоуто, което са спретнали на jul много ме изкефи. Можеш да помислиш и за подобен сценарий, стига да имаш време и възможност да го организираш. Laughing

# 14
  • Мнения: 3 334
На мен дружките ми спретнаха много яко моминско парти Joy Joy Joy
Понеже категорично не исках стриптизйор, ми наеха актьор Mr. Green Бяхме добре подпийнали в един пловдивски клуб и по едно време се залепя някакъв пич наша възраст и почва- ти не ме ли помниш, бяхме съученици в гимназията.......ама с имена и факти от моя живот (добре го бяха подковали).......моите дружки и те добре го изиграха- `Къв е тоя, я го разкарай, че ни пречи на партито Mr. Green Та нещата прераснаха в яка свалка, грабна микрофона от DJ, пя ми песни.......въобще изби рибата. Аз разбира се имах съмнения, щото очаквах изненади, но това надмина всички очаквания. По едно време вече цялото заведение взе да ръкопляска на сеира- оказа се, че половината посетители са му колеги, дошли да пийнат след откриването на "Сцена на кръстопът" същата вечер и да го видят как ще се справи hahaha Е, голям купон стана. Там беше и клоунът Кени (за мамите не от Пловдив- един ужасен бъзикач, който се подвизава по центъра и те прави барлив и който аз винаги надлежно заобикалям), който ме черпи водка на бара-  ако съм вярвала, че ще пия водка с Кени #Crazy
Та бяха го измислили далеч по-забавно от традиционното newsm62

това определено е много готино и ще остане очарована.................сигурна съм! Peace

Общи условия

Активация на акаунт