Работи ли Илиенци в неделя и откъде гумено конче

  • 2 208
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 756
Моля ви кажете ми ако знаете,искам гумено надувяаемо кон4е, а уж го имало в Метро, но все казват 4е няма,а и в София прес та да се разходя утре  bouquet
Сега сменям за Илиенци да питам, разбрах за София прес 4е не работи

Последна редакция: сб, 09 дек 2006, 23:08 от mama Bobo

# 1
  • Мнения: 259
Вчера ходих до там но гумено конче не видях никаде,мисля че не работят в неделя.

# 2
  • Мнения: 7 723
Не работи.  33uu

# 3
  • Мнения: 1 756
ами има,една позната си е взела оттам

# 4
  • Мнения: 1 756
жалко 4е не работи,налага се да ходя до Илиенци Cry

# 5
  • Мнения: 7 723
Ти ме побърка с тези редакции.
Илиенци работи в неделя.

Ти какво точно конче търсиш? newsm78

# 6
  • Мнения: 1 756
ми питам, искам кон4е люлка пластмасово или гумено пак за яздене

# 7
  • Мнения: 7 723
На мене "гумено конче" ми звучи като надуваемо.

От тези, за яздене има на пазара на "Красно село" , а сигурно и по другите пазари. Струват около 45-50лв.
Страхотни са Peace Люлката се откача и става на колелца. Нашето е на 7 години, ходило е и   по градинките и все още е здраво Shocked

# 8
  • Мнения: 1 756
На мене "гумено конче" ми звучи като надуваемо.

От тези, за яздене има на пазара на "Красно село" , а сигурно и по другите пазари. Струват около 45-50лв.
Страхотни са Peace Люлката се откача и става на колелца. Нашето е на 7 години, ходило е и   по градинките и все още е здраво Shocked
деси2 каза 4е е купила от Метро  ама все нямало аз като отида , ами май и з пластмасово ще вземе
Благодаря ти   bouquet

# 9
  • Мнения: 7 723

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, моляяяяяяяяя Hug

 Това, за което ти казвам е турско. Много е яко . Ако успея , утре ще ти го снимам. Няма да съжаляваш. Whistling

# 10
  • Мнения: 1 756
аз от Метро харесах, ама твоето откъде е

# 11
  • Мнения: 7 723
Моето е купувано доста отдавна , но ги гледах скоро същите- на Красноселския пазар. В Метро не съм виждала такива.

# 12
  • Мнения: 1 756
ще 4акам с нетърпение Hug

# 13
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Не сме купували но бяхме в Мвтро и снимахме бебка наслонче виж снимките тук, http://snimka.bg/album.php?album_id=67096&photo=10 бяхме на 28.11

# 14
  • Мнения: 1 756
кон4ето е много сладко, най накрая и него ще взема

Общи условия

Активация на акаунт