US бъдещи и настоящи майки - a.k.a. American Beauties - 4

  • 13 195
  • 314
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 257
AL 
mariyanac (Марияна) - Лияна 2г - Декатур
AL /CA
Laura_Sh (Лора) - Виктор 5г, Стивън-Честър 2м - Варна/Сан Диего

CA
ANAID (Диана) - Сан Франсиско
Didi3 (Диди) - дъщеря 14г, син 12г, син 4г - ЛА
Pal4eto(Галя)- в очакване на 1-во бебе- момче-София/ЛА

CO
dessivl - Виктор 5м, 6.5г, 11г, 17г, София/Денвър
milf - син 1г - София/Денвър
eleonory - дъщеря 3г

CT 
eseymour (Елица) - Джейн 2м - Ню Хейвън

DC 
Abadjieva (Анна) - Анелия 2г, в очакване на второ

FL 
MrsG - Sophia, 9/16/06 - София/Тампа
G&J - в очакване на първо - София
Кейси - Самуил 1г - Кейп Корал
Sunrise - 7г, 10г - Форт Лодърдейл
sofkobofko - Дани - София/Сейнт Питързбърг
Venera26 - Форт Лодърдейл
mariana (Марияна) - Синтия 2г - Варна/Орландо
val_karaliiska (Валка) - София (22 юни 2006) - Дестин

GA 
victoria - Елла (19 декември 2005) - София/Атланта
тед76 (Теодора) - Кристиян 8м - Нова Загора/Атланта

HI/CA 
Jungle (Петя) - Натали-Джоел 1г 1м - Ориндж Каунти

IL 
Jeanne (Жана) - Александър 6г, Виктор 1г - Сливен/Чикаго
Zhana (Жана) - Мими и Софи (4 март 2006) - София/Ямбол/Чикаго
Pety (Петя) - Ричард 5г, Дейвид 1г 3 м - Сливен/Нейпървил
twins_mama (Диди) - Аля и Влади 3г - Чикаго
missy7 (Мария) - момиченце 10м - София/Чикаго
curly (Ралица) - Джаклин (24 януари 2006) - Сливен/Чикаго
baumy - син 16м - Чикаго
набабатихвърчилото (Христина) - Жорко 9м
Hot momma (Петя) - Симон 10г, Мая 2г - Плевен/Чикаго
elmo (Теодора) - Ния 2г - Асеновград/Нортбрук (Чикаго)
Niki1 - Чикаго

MD 
DiMom (Христина) - Диана 2г 2м, Донна 2м
WinnieThePooh (Мая) - Николас (29 юни 2006) - София/Columbia

МА 
Бубка (Боряна) - Дани (11 април 2006) - Пловдив/Бостън
 
MI 
phonelady (Ваня) - Ивона (10.25.1998), Наско (09.29.2005)

NV 
smily_5q (Петя) - Йоана (1 май 2006) - Русе/Лас Вегас
Ра-ра (Ралица) - Йоана 3м - Варна/Лас Вегас
ina (Северина) - Ерик 2г - Русе/Лас Вегас

NH 
whity - 10г, 3 г

NJ 
sipirumi[/b] - в очакване на първо - Сливен/Атлантик Сити
Dushica (Веси) - Деси 4 г
блажка

NY 
Zarka (Заряна) - Мария (22 април 2006) - Видин/София/Лонг Айлънд
danchita (Йорданка) - Александра 2г 4м - Асеновград/Ню Йорк
hotmama73 (Елица) - Рада (13 декември 2005) - София/Плевен/Ню Йорк
Tandoori (Ани) - Калин (24 май 2003); Елена (24 август 2006) - Варна/Албъни

NC 
MissZ - Aлекса (12 април 2006) - Варна
maria_75- първо, края на Януари

OH 
anette1104 (Анна) - Ния 2г6м, Стефан 8м - София/Синсинати
Krassi (Краси) - Денис 14г, Косара 5г - Синсинати

PA 
Giraffa (Надежда) - Дамян 9 м - София/Стейт Колидж
jinajina - батко 13г, в очакване на второ - Питсбърг
Шоколадкина - Велизар 1г 5м, в очакване на второ - Ямбол/София/Пенсилвания

TX 
agito (Аглика) - дъщеричка 2г 4м -  Бургас/Далас

WA 
Anelka (Ани) - Деси 14 г, Кристи 1 г - Пловдив/Сиатъл
Etka (Елена) - Никола 3г - Карнобат/Сиатъл
mimoska (Мариана) - Адриан (28 юли 2006) - Варна/Сиатъл
Gergana - Мина 1г 6м - София/Сиатъл
Tannita (Таня) - Диана 4г 6м, Кристина 2г - Сливен/София/Сиатъл

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 10:44 от G&J

# 1
  • Мнения: 1 393
Ей, супер, че си запазила копие от красивата тема от онази вечер!  Hug  Heart Eyes  Hug

...обаче защо сме пак ЮС мами...нали се бяхме префасонирали на American beauties...   Simple Smile ..или вече не сме..?  Wink

Момичета, я кажете- вие купили ли сте вече подаръци за Коледа?
Аз лично съм до под кривата - почти нищо на никой не съм купила още... Confused
А като знам каква е лудница по магазините, хич и не ми се ходи; ако можеше някой да я свърши тая работа вместо мен, най добре щеше да е.  Wink

# 2
  • Мнения: 380
Стрхотна е темата newsm10.
Може ли да ни преместите в друг щат,че вече не сме в Калифорния. Сега сме в Columbia,MD.
Мерси предварително! Hug
MrsG , нищо не съм купила още. Много ми е трудно с малкия. Няма кой да го гледа и е невъзможно да разглеждам на спокойствие по магазините. Най-вероятно ще купувам онлайн. Спестява ми главоболия, а и по магазините е ужасно в момента. Пазаруват като за световно Crazy

# 3
  • Мнения: 3 491

Момичета, я кажете- вие купили ли сте вече подаръци за Коледа?
Аз лично съм до под кривата - почти нищо на никой не съм купила още... Confused
А като знам каква е лудница по магазините, хич и не ми се ходи; ако можеше някой да я свърши тая работа вместо мен, най добре щеше да е.  Wink
Наполовина.  И с украсата и елхата още сме доникъде, но има време, така поне няма да ни писне да ги гледаме.
Дали има и други отшелнически екземпляри като мене, дето не си падат ни по пазаруване, ни по празнични насмитания? Но пък не може да го отнемеш на децата, на тях им харесва, и на мене като дете ми харесваше. Thinking

# 4
  • Мнения: 2 257
...обаче защо сме пак ЮС мами...нали се бяхме префасонирали на American beauties...   Simple Smile ..или вече не сме..?  Wink

Сме, сме....Бях яхнала метлата, а и много бързах и само плеснах темата без много да се обяснявам....

Правих някакъв жалък опит да пазарувам миналата седмица, но съм точно доникъде....Цяла година, като видя нещо, дето ми харесва, си казвам: Това е добро за Коледа, (рожден ден) примерно, за еди кой си, но никога не го купувам, щото си мисля, че може да видя нещо по-интересно и така си оставам с идеята, а като дойде Коледа пък блокирам, нищо не ми харесва, все ми се вижда недостатъчно добро или тъпо за подарък и така зациклям, докато накрая, на 23ти вечерта не направя някакъв безумен рейд по магазините с последни издихания....Някои хора вече са си ги опаковали под елхата, мойте са още в магазините....

# 5
  • Мнения: 7 837
Аз днес тръгвам за подаръци  Grinning Имам си някакъв списък в главата  Laughing Но,като вляза в магазин и обикновено зациклям... Най-лесно ми е с играчките  Grinning

# 6
  • Мнения: 3 367
блажка,аз съм с теб;консуматорщината ме убива,ужасно се дразня,ма наистина;'оня ден една дама от службата ми ми казва-ние имаме традиция децата да полу1ават по 10(словом десет!!!!!!)подаръка от родителите си,има и още де,от баби и пр...гррррррр..празникът харесвам,но много ми се иска да нау1а децата ни 1е е свързан с друго,а не с  подаръци само..
**
не съм купила нищо;измислила съм по 1 подарък за децата; с мъж ми от години не си подаряваме нищо
**
украсихме в1ера,но нямаме елха и още мислим дали да се  да е изкуствена, или малка жива,или клони(зарад стефан к ще и види сметката веднага)
**
G&J ,и аз бях така,,откакто имаме къща и място купувам винаги ако нещо е на далавера и ми хареса;имам подаръци за близките деца за 2 РД напред;много ми харесва защото ако нямам време то1но тогав отивам до гардедоба,опаковам и толкоз..
*
ние имаме комп.програма за бюджетиране;като видяхме колко пари даваме на месец за подаръци и свят ни се зави..оттогава пазарувам само на големи сейлс,за една камара хора и празници напред..

хепи съндей ол!

# 7
  • Мнения: 7 837
блажка,аз съм с теб;консуматорщината ме убива,ужасно се дразня,ма наистина;'оня ден една дама от службата ми ми казва-ние имаме традиция децата да полу1ават по 10(словом десет!!!!!!)подаръка от родителите си,има и още де,от баби и пр...гррррррр..празникът харесвам,но много ми се иска да нау1а децата ни 1е е свързан с друго,а не с  подаръци само..

Това и аз го чух. А миналата седмица в Toys'r'us, една жена пред нас направи сметка от над $800  Crazy
Не знам какво им става на хората, полудяват по празниците...
Самуил има рожден ден на 3-ти и смятам да получи само един подарък. И без това, презостаналото време на годината, постоянно се купуват играчки...

# 8
  • Мнения: 2 254
Аз съм почти готова.Остава само да започна с опаковането Simple Smile Понеже знам как лудват всички около Коледа ,та и аз ,като някои други тук ,по-отраничко ако харесам нещо и е изгодно го взимам.
Написах "почти" по-горе,щото още немога да измъдря нещо за  мъжът ми.(Помагайте Simple Smile )  Какви ли не идеи ми минаха през главата,отхвърлях ги една по една ...И ето ме на него без подарък май ще оставя Mr. Green

# 9
  • Мнения: 7 837
Хаха и аз съм в голяма чуденка за мъжа ми... Blush
Часовник  newsm78

п.п. И да допълня, тъй като тук четат флоридски майки, а може би и нерегистрирани потребители от щата, че на 20-ти ще има голямо българско парти в Бонита Спрингс  Grinning Ако има желаещи, ще дам доп. инфо на ЛС  Grinning

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 18:27 от Кейси

# 10
  • Мнения: 2 254
Не лоша идея ,Кейси  Thinking

# 11
  • Мнения: 3 491
оня ден една дама от службата ми ми казва-ние имаме традиция децата да полу1ават по 10(словом десет!!!!!!)подаръка от родителите си,има и още де,от баби и пр...гррррррр..празникът харесвам,но много ми се иска да нау1а децата ни 1е е свързан с друго,а не с  подаръци само..
**
Тази традиция пък не я бях чувала, да си стои при вас  Mr. Green. Или ако я има и при нас, дано хлапетата не я научат.

# 12
  • Мнения: 3 491
Написах "почти" по-горе,щото още немога да измъдря нещо за  мъжът ми.(Помагайте Simple Smile )  Какви ли не идеи ми минаха през главата,отхвърлях ги една по една ...И ето ме на него без подарък май ще оставя Mr. Green

И аз нищо не съм му купила. Не знам той дали ми е купил, всяка година изрично казвам, че нищо не ща, но той все ми оставя нещо дребно под елхата. Май колкото и да мразя да ходя по магазини, особено пък мъжки, ще трябва (ъххххххх, пресмятам го във време, колко по-интересни неща могат да се правят...)
Направо ме изкушава идеята за гифт карта. Чувала съм, че сродният на мене народ така прави - хем не си с празни ръца на празника, хем пазаруването финансово си струва много повече веднага след празника, при разпродажбите.

# 13
  • Мнения: 619
аз съм почти готова с подаръците,но дъщеря ми иска малки папагалчета от дядо Коледа.
Някаде бях чела че не е хубаво да има такива птички  при малки деца,
знае ли някой нещо за това ,или някаде където мога да прочета инфо.

# 14
  • Мнения: 650
от миналата тема забелязах че препоръчвате крем бочко и здраве от БГ. Не ползвате ли Деситин? Аз съм много доволна, за мен е номер едно и го препоръчвам на всеки  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт