Ужасно трудно ми е да си изчистя спиралата...

  • 2 897
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 063
Онзи ден си купих спирала на Мейбълин, Volume Express, waterproof.
Всичко е супер, ама не мога да я изчистя като дойде време за сваляне на грима Shocked
Махам си грима с едно нещо на Ейвън, като тоалетно мляко, но е специално за сваляне на грим. Ефект нулев, спиралата не пада. Пробвам със сапун, натърквам хубаво очите, изплаквам - пак нищо.
То бива водоустойчвост, ама чак пък толкова Confused
Дайте идея, моля ви, за някакви трикове или изпробвани средства за махане на упорит грим.
Иначе това е първата спирала, от която оставам супер доволна, ама това пък е ужасен недостатък Confused

# 1
  • Мнения: 5 393
Водоустойчивите спирали са много упорити при махане-аз затова вече не си купувам такива.Вземи си лосион или  тоник за почистване на очен грим.Ейвън имат такъв в брошурите си.

# 2
  • Мнения: 5 790
Аз съм със същата спирала, наистина е много хубава. Махам я много трудно, на чешмата. С пръсти си хващам миглите и леко търкам. Уф, как ти обясних.... дано си ме разбрала. Така я чистя, но става много трудно. С тоалетното мляко също не става.

# 3
  • София
  • Мнения: 10 858
Трябва ви лосионче за почистване на ВОДОУСТОЙЧИВ грим. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 807
Аз за почистване на спиралата ползвам продукт на Диор. Той е като олио - мазен и много лесно премахва спиралата. Дадоха ми го като мостра с една спирала, но като свърши ще отида да си купя. Страхотно е, не люти на очите.

# 5
  • Мнения: 9 063
С пръсти си хващам миглите и леко търкам.
Разбрах те перфектно, защото накрая след неуспешните опити и аз така успях да я махна Embarassed Неприятно е обаче, ще ми окапят миглите Sad
Мечо, аз точно това използвам на Ейвън...
Вивиан, я кажи нещо повече, марка например, аз за пръв път чувам за специален лосион Embarassed

# 6
  • София
  • Мнения: 1 476
, но не съм обръщала внимание дали се внася в Бг. Именно заради трудното сваляне се отказах от водоустойчивите спирали  Tired

# 7
  • Мнения: 9 063
Ще проверя в магазина, откъдето купих и спиралата, там съм почти сигурна че ще го има, защото е отлично зареден. Благодаря ти Hug
Иначе, аз досега съм ползвала различни по вид, марка, и цена спирали, но всички имаха 2 кофти недостатъка: размацват ми се под очите и малко над тях, както и ми слепваха по странен начин миглите. С тази спирала все едно съм с изкуствени мигли, дълги, гъсти и черни стоят. Така реших да си купя водоустойчива,за да си реша проблема с размацването.

# 8
  • Мнения: X
Двуфазния на Лореал  е страхотен за почистване на водоустойчив грим.Към 10 лв му е цената.

# 9
  • София
  • Мнения: 10 858
Да, Евана вече го е казала - двуфазният на Лореал чисти перфектно, направо  разтваря спиралата, ако мога така да се изразя. Ето го:
Другото, което се сещам за момента е на Орифлейм - Waterproof Make-Up Remover , ето това е -

# 10
  • София
  • Мнения: 4 736
и аз съм за Л'ореал  Peace

# 11
  • Мнения: 5 593
Аз чистя първо с лосион на Регал и после капвам на тампона малко бадемово масло или масло от жожоба. Става супер и подхранва миглите. Иначе съм доволна от двуфазния на Орифлейм.

# 12
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз пък си направих двуфазен -
смесих 100мл. розова вода и 30 мл масло от жожоба. Чисти перфектно, като Лореалския Peace

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Мечо, аз точно това използвам на Ейвън...

съвсем не, ти ползваш едно като тоалетно мляко, този е като олио и почиства супер лесно Peace

# 14
  • Мнения: 1 043
LUMENE  ЗА ПОЧИСТВАНЕ НА ОЧЕН ГРИМ / СТАВА И ЗА ЧУВСТВИТЕЛНИ ОЧИ / - АЗ С ТОВА СЕ СПАСИХ  Peace

Общи условия

Активация на акаунт