За играчките от Coca Cola...

  • 2 347
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 897
Събрахте ли ги вече,така ли изглеждат като от рекламата?Изобщо,заслужава ли си да събираме етикети за тях...

# 1
  • София
  • Мнения: 276
Общо взето са сладки. Лично на мен ми харесват повече от миналогодишните джуджета, а и са малко по- големи. Малкият много им се радва.

# 2
  • Мнения: 8 505
Наш приятел ни донесе етикети,но в магазините,в които търсих,бяха свършили играчките и все още не зная как изглеждат.

# 3
  • Мнения: 799
Хубави са, плюшени, могат да се перат.
Малката много им се радва.

# 4
  • София
  • Мнения: 276
reflex , провери в магазини "Фамилия". Аз там ги намерих всичките играчки. Вчера взех снежния човек и казаха, че имат още и от трите вида.

# 5
  • Мнения: 2 897
И ние имаме няколко етикета по случайност,но също не можем да ги открием Tired
А от джуджетата имам едно още от първата промоция-сладичко е,аз си го харесвам Simple Smile
А тези щом са по-големи от тях,още по-добре-малкият много се заиграва с такива Grinning

# 6
  • Мнения: 8 505
reflex , провери в магазини "Фамилия". Аз там ги намерих всичките играчки. Вчера взех снежния човек и казаха, че имат още и от трите вида.

Не съм ги чувала.В кои квартали ги има (аз съм в Ст.град)?

# 7
  • Мнения: 118
Зори ,  днес научих ,че играчки ще има  след 15 .12 .2006 . Промоцията е удължена до 15.01.2007г. Казаха ми , че  Кока Кола има фирмен щанд в Арена. Мога да проверя там през седмицата ( живея на пет мин.от Арена -Запад ) и ще ти кажа .

# 8
  • София
  • Мнения: 276
reflex , провери в магазини "Фамилия"...

Не съм ги чувала.В кои квартали ги има (аз съм в Ст.град)?
Аз съм в Младост1 и около мен има 2- единият е с/у Окр. болница, а другият е на бул. Йерусалим (в блока, където преди бяха офисите на "Мобиком").

# 9
  • Мнения: 2 897
Зори ,  днес научих ,че играчки ще има  след 15 .12 .2006 . Промоцията е удължена до 15.01.2007г. Казаха ми , че  Кока Кола има фирмен щанд в Арена. Мога да проверя там през седмицата ( живея на пет мин.от Арена -Запад ) и ще ти кажа .

Супер Hug

# 10
  • Мнения: 8 505
Мерси,Фов!

# 11
  • Мнения: 705
на мен лично ми харесват повече от другите години. децата им обърнаха краткотрайно внимание! ние си взехме снежен човек и пингвин, защото според момичетата в магазина, те се търсят най-много. вече имам и 4 етикета за елена.

# 12
  • Мнения: 1 403
Аз съм събрала 5 етикета но още не съм я взела   33uu

# 13
  • Мнения: 2 910
Когато и където проверя в някой магазин, играчки все няма, а вече сме събрали 11 етикета Rolling Eyes От миналогодишната промоция успяхме да вземем две джуджета, но от тази май ще се разминем Confused

# 14
  • Варна
  • Мнения: 634
Имаме снежен човек и еленче-сладки са Peace,а и на малкия му харесват.

Общи условия

Активация на акаунт